Makul ve makbul bir isimde ittifak yapalım

Zafer Partisi Düzce İl Başkanı Kadir Kantemür, açık ve net şekilde eski üyeleri Rıdvan Bilgin’le yollarının ayrıldığını ifade ederek, açıklamalarda bulundu.

Makul ve makbul bir isimde ittifak yapalım
19.10.2023 - 14:28
Haber Merkezi

CHP Düzce Milletvekili Talih Özcan’ın kuzeni olması hasebiyle CHP'ye kanalize olan eski üyeleri Rıdvan Bilgin’in, “Belediye Başkan Adayı olarak Zafer Partisi’nce desteklendiği” yönünde gerçek dışı beyanlarda bulunduğuna dair duyumlar aldıklarını kaydeden Kantemür, “Kendisiyle yollarımız bir daha kesişmemek üzere ayrılmıştır” dedi.

Bilgin'in Düzce için yanlış bir aday olacağını kaydeden Kantemür, “Tüm muhalefeti Faruk Darıyerli gibi makul ve makbul bir isimde ittifak yapmaya davet ediyoruz. Düzce'nin menfaati için bugün partiler üstü bir duruş ortaya koymak gerektiğini düşünüyor, 29 Ekim'de kendi adayımızı açıklamadan önce tüm muhalefete ortak akıl ve ortak irade çağrısında bulunuyoruz” ifadelerini kullandı.

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter    
@duzcepostasi1
Facebook:
Düzce Postası
Youtube 
Düzce Postası

                                                 


Editör: E. Kaan Dursun

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız