DÜZCEDE KADIN DAYANIŞMASI

Düzce’nin hanımefendilerinden Milli oyunculara tam destek geldi.

DÜZCEDE KADIN DAYANIŞMASI
1.09.2018 - 15:33

Düzce Belediyesi Başkanı Dursun Ay’ın eşi Nursel Ay, Düzce Belediyesi Başkan Yardımcısı Elif Sezer Cebar ve Düzce Belediyesi Kültür İşleri Müdürü Seçil Acar, Litvanya’da düzenlenen Yıldız Kızlar Avrupa Şampiyonası’nda 4.’lük elde eden Basketbol Milli Takım Oyuncuları Rana Uçar ve Saliha Mandıracı’ya Aydınpınar Düzce Belediyesi Sosyal Tesislerinde yemek verdi. Ayrıca oyunculara başarılarından dolayı saat hediye etti.

Pikniğe Düzce Belediyespor Başkanı Hatun Albayrak Şengüloğlu, Kulüp Başkan Yardımcısı Orhan Altanlar, teknik ekip ve oyuncular da katıldı.

Belediye Başkanı Eşi Nursel Ay yaptığı konuşmada, Düzce’nin kendi sokaklarından yetişip milli takıma yükselme başarısı gösteren oyuncularımızın kendisini çok mutlu ettiğini ve gururlandırdığını belirterek, “İnşallah bundan sonra da Düzce’mizin kendi yetiştirdiği gençlerimizi önemli yerlerde görmeye devam ederiz” şeklinde konuştu.

Başkan Yardımcısı Elif Sezer Cebar ise, “Düzce’nin beton sahalarında hocaları Hakan Ateş’le başladıkları yolun sonunda Avrupa’da Milli takım forması giyerek ülkesini temsil etmek… Bir sporcunun en büyük hayali bu olsa gerek. Kendilerini tebrik ediyorum. Her zaman yanlarında destekçileri olacağız” şeklinde konuştu.

Düzce Belediyesi Kültür Müdürü Seçil Acar da, “Çocuklarımızı uzun zamandır takip ediyorum. Düzce’mizi önce Türkiye’de sonra Avrupa’da herkese duyurdular. Saliha ve Rana’nın hikâyesinin Düzce’mizde başarılı olmak isteyen tüm gençlerimize örnek olacağına inanıyorum. Açtıkları bu başarı yolundan inanıyorum ki daha çok evladımız ilerleyecektir. Kendilerini tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum” diyerek sözlerini bitirdi.

Düzce Belediyespor Kulüp Başkanı Hatun Albayrak Şengüloğlu ise, “Onlar artık benim çocuklarım gibi. Onların maçlarını izlerken oldukça gururlandım. Birçok kez kendimi tutamadım. Ben Rana ve Saliha’nın daha çok başarılı olacaklarına inanıyorum. Ayrıca burada bulunan diğer oyuncularımız da kulübümüzü ve şehrimizi en iyi şekilde temsil ediyorlar. Ben hepsinin de başarılı olacaklarına inanıyorum. Tabi ki Nursel, Elif ve Seçil Hanımın destekleri beni çok mutlu etti. Kendilerine çok teşekkür ediyorum“ şeklinde konuştu.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız