Spor tesisleri kapılarını açtı

1 Haziran 2020 normalleşme süreci ile birlikte spor tesisleri hizmete yeniden açıldı.

Spor tesisleri kapılarını açtı
10.06.2020 - 10:30

Bilindiği üzere tüm Dünyayı etkisi altına alan Covid-19 Pandemisi nedeniyle tüm Türkiye'de olduğu gibi Düzce'de de İl Müdürlüğüne bağlı spor tesisleri tedbir amaçlı kapatılmıştı. 1 Haziran normalleşme süreci ile birlikte spor tesisleri halkın ve sporcuların hizmetine yeniden açıldı.

İlimizin önemli spor merkezlerinden olan 18 Temmuz Stadyumu, 18 Temmuz Spor Salonu ve açık tenis kortu 01 Haziran 2020 tarihinden itibaren belirlenen kurallar ve tedbirler çerçevesinde açıldı. Haftanın her günü 18 – 65 yaş aralığındaki vatandaşlarımız saat 06.00 – 24.00 saatleri arasında 18 Temmuz Stadyumu'nda spor yapabilecek. Pazar günleri ise 65 yaş üstü vatandaşlarımıza da hizmet verecek. 

18 Temmuz Spor Salonu ise milli basketbolculara ve milli haltercilere kapılarını açtı. Sporcular Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü antrenörleri eşliğinde antrenmanlarını tamamlıyor. 

Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Antrenörleri eşliğinde belirlenen program, kurallar ve tedbirler çerçevesince sporcular normalleşme süreciyle birlikte spor tesisleri ve salonlarda antrenmanlarına başlayabilecek. Gerekli tedbirler alınarak antrenmanlar kaldığı yerden tüm hızıyla devam edecek.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız