Kings Of Kings dünya seçmeleri

Kings Of Kings dünya seçmeleri
5.02.2021 - 13:19

Dünya Kings Of Kings seçmeleri Kaynaşlı Belediyesi’nin ev sahipliğinde gerçekleşti. Kafkas Kartalı lakaplı, eski Kick Boks Dünya Şampiyonu, Kings Of The Kings (KOK) Türkiye Temsilcisi Erkan Varol’un düzenlediği seçmelere, Düzce ve birçok ilin yanı sıra bazı dış ülkelerden 100’e yakın sporcu katıldı.

KOK Türkiye Seçici Kurulunun gözetiminde yapılan seçmelerde, sporcular dereceye girmek için mücadele ettiler. Seçmelerin sonunda klasmanlarında birinci olan sporculara plaket verildi. 

Kaynaşlı Spor Salonunda yapılan seçmelere ev sahipliği yapan Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, misafir sporcu, antrenör ve tertip komitesine yönelik konuşmada, böyle bir turnuvaya ev sahipliği yaptıkları için mutluluk duyduğunu söyleyerek, “Ben de spor yapıyorum. Futbol oynadım, karate yaptım, şimdi de bu sporu yapıyorum. Düzce’miz ve Kaynaşlı’mız güzel bir yerdir. Doğa güzellikleri çoktur. Düzce vatanına, milletine, bayrağına bağlı bir ildir. Bu turnuva tüm sporculara hayırlı olsun” dedi.      

(Haber: Harun Can Şerbetçi-Foto: Birol Aksu)

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız