Dünya şampiyonu destek görecek!

Avrupa ve dünya şampiyonu milli muaythai sporcusu Bediha Taçyıldız, Düzce adına şampiyonalara katılacak.

Dünya şampiyonu destek görecek!
26.05.2021 - 17:35

Dünya şampiyonu Türk milli muaythai sporcusu Bediha Taçyıldız, başarılarına yenilerini eklemek üzere hazırlıklarını sürdürüyor.

Avrupa ve Dünya şampiyonu Taçyıldız, geçtiğimiz günlerde Düzce’ye gelerek  Muaythai Federasyonu Bölge Başkanı Birol Aksu ile görüştü.

Başarılarıyla uluslararası basında da yer alarak adından sıkça söz ettiren ve muaythai branşında önemli bir isim olan genç sporcu, Düzce’de kurulu bulunan Volta Motor sponsorluğunda Dünya, Olimpiyat ve Avrupa şampiyonalarına katılarak Düzce’yi temsil edecek.

Düzce Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Bölümü mezunu Taçyıldız, 28 Mayıs Cuma günü düzenlenen bir törenle Volta Motor ile sponsorluk anlaşması yapacak.

 

BEDİHA TAÇYILDIZ KİMDİR?

Türkiye’ye başarılarıyla sayısız gurur yaşatan 24 yaşındaki Türk muaythai milli sporcusu Bediha Taçyıldız, 4 kez dünya muaythai şampiyonu, 3 kez de muaythai Avrupa şampiyonu oldu. Ayrıca Taçyıldız, Türkiye muaythai tarihinin en başarılı kadın sporcusu seçildi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız