Normalleşme kapsamında açıldı

Düzce Üniversitesi Sağlık, Kültür Spor Daire Başkanlığı tarafından işletilen yarı olimpik yüzme havuzu Covid-19 salgını önlemleri kapsamında, 13 Temmuz 2021 tarihinden itibaren havuz özlemi çekenlerin kullanımına açılıyor.

Normalleşme kapsamında açıldı
13.07.2021 - 13:07

Dünya’yı ve ülkemizi etkisi altına alan Covid-19 salgını tedbirleri kapsamında uzun bir süreliğine kapalı tutulan Düzce Üniversitesi Yüzme Havuzu’nda,  Sağlık Bakanlığı’nın havuzlar için belirlediği genel önlem kuralları titizlikle uygulanarak, Üniversite personeline, misafirlere, öğrencilere ve sivil vatandaşlara açık hale getirildi. 30 kişilik seanslarla; temiz, sağlıklı ve güvenilir bir ortamda, deneyimli kadrosu ile hizmet vermeye başlayan Düzce Üniversitesi Yüzme Havuzu’nda; pazar ve pazartesi günleri hariç, 10.45–19.45 saatleri arasında genel, erkek ve kadın seanslarında randevular açıldı.

Yarı olimpik yüzme havuzu 1900 m2’lik alan üzerinde kurulmuş 270 seyirci kapasiteli olup, tesis içerisinde çocuklar ve yüzmeye yeni başlayanlar için çırpınma havuzu bulunuyor. Tesiste çırpınma havuzu derinliği 140 cm. ve yüzme havuzu derinliği 220 cm. olmak üzere kullanıcılara temiz, hijyen ve güvenir bir ortam sunmaktadır. Ayrıca tesiste belgeli çalıştırıcılar tarafından farklı yaş guruplarında da yüzme kursları düzenleniyor.  Düzce Üniversitesi Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı tarafından işletilen yarı olimpik yüzme havuzuna 5421116’nolu telefon üzerinden 1373 dahili hat ile rezervasyon biriminden bilgi alınabilmektedir.

Düzce Üniversitesi Spor Tesisleri bölgesinde; Yarı Olimpik Yüzme Havuzu dışında kapalı spor salonu, açık basketbol sahası, çok amaçlı futbol sahası, kapalı tenis kortları ile kiracı tarafından işletilen kapalı halı saha ve fitness salonu sporseverlere hizmet veriyor.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız