Oryantiring Müsabakaları sona erdi

Okul Sporları yarışmaları kapsamında yapılan Yıldızlar ve Küçükler Kız-Erkek Oryantiring İl Birinciliği müsabakaları sona erdi.

Oryantiring Müsabakaları sona erdi
28.02.2022 - 15:49
Haber Merkezi

Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığı arasında imzalanan protokol gereği 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları yarışmaları kapsamında Yıldızlar ve Küçükler Kız-Erkek Oryantiring İl Birinciliği Arapçiftliği mevkiinde yapıldı.

Okul Sporları Yıldızlar ve Küçükler Kız-Erkek Oryantiring İl Birinciliği müsabakaları sonunda Yıldız Erkeklerde İsmetpaşa Orta Okulu birinci, Özel Su Damlası Orta Okulu ikinci, Hürriyet Orta Okulu üçüncü, Mustafa Kemal Orta Okulu dördüncü, Yıldız Kızlarda İsmetpaşa Orta Okulu birinci, Mustafa Kemal Orta Okulu ikinci, Hürriyet Orta Okulu üçüncü, Hamit Şerifoğlu dördüncü, Küçük Erkeklerde Hürriyet Orta Okulu birinci, Özel Su Damlası Orta Okulu ikinci, İsmetpaşa Orta Okulu üçüncü, Bilgi Orta Okulu dördüncü olurken Küçük Kızlarda da İsmetpaşa Orta Okulu birinci, Özel Su Damlası Orta Okulu ikinci, Bilgi Orta Okulu üçüncü ve Hürriyet Orta Okulu dördüncü oldu.

Okul Sporları Yıldızlar ve Küçükler Kız-Erkek Oryantiring İl Birinciliği müsabakaları organizasyonu için kapılarını açan Özel Su Damlası Orta Okulu, sporculara kek, meyve suyu ve su ikram etti. Müsabakaların ardından dereceye giren okullara ödüllerini Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Hizmetleri Müdürü Gülay Ercan takdim etti.


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız