Düzce Cam Düzcespor'a sponsor oldu

Bitexen Düzcespor, Düzce Cam fabrikası ile sponsorluk sözleşmesi imzaladı. 1,5 yıllık forma sırt reklamı için yapılan sözleşmeyi Düzcespor Kulüp Başkanı Gökhan Kapoğlu ile Düzce Cam Yönetim Kurulu Başkanı Kasım Aktaş imzaladılar.

24.03.2022 - 11:27
Güncelleme 24.03.2022 - 15:13
Haber Merkezi

Düzce 2. Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren Düzce Cam, Düzce’ye desteğini sürdürüyor. Öğrencilerin sağlıklı bir ortamda eğitimlerini sürdürebilmeleri için 48 derslikli ortaokul inşaatının 24 dersliğinin yapımını üstlenen, Beyköy Belediyesi’ne ambulans bağışı yapan Düzce Cam Yönetim Kurulu Başkanı Kasım Aktaş, son olarak Düzcespor’a da destek verdi.

Düzcespor’un Şıralık Tesislerinde düzenlenen tören ile Düzcespor ile sponsorluk sözleşmesi imzalandı.

İmza töreninde konuşma yapan Düzce Cam Yönetim Kurulu Başkanı Kasım Aktaş, “Düzce Cam olarak bu şehre sadece cam üretmeye gelmedik. Eğitim, spor, sağlık ve birçok alanda Düzce'ye yeni bir çehre kazandırmaya geldik. Bugün de bunlardan birisi olan şehrimizin güzide takımı Düzcespor'un başarılarının devamı ve daha iyi yerlere gelmesi için sponsorluk anlaşması imzalıyoruz. Bu anlaşmanın herkes için hayırlı olmasını diler, bugün bizi yalnız bırakmayan siz değerli dostlarımıza teşekkür ederiz” dedi.

Bitexen Düzcespor Kulüp Başkanı Gökhan Kapoğlu ise, “Kasım beyin Düzcespor'a ve Düzce'ye verdiği destekten dolayı kendilerine şükranlarımızı belirtiriz, saygılarımızı iletiriz. Allah kendilerinden razı olsun, bu yolda mahcup etmesin. Çok teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.


Editör: Ç. Diger
Youtube kanalımıza abone olarak yeni
videolarımızdan ilk siz haberdar olun.
Youtube Adresimiz