Geleneksel Türk Okçuluğunda Düzce rüzgarı

Türkiye Geleneksel Türk Okçuluk Federasyonu Yıldızlar ve Gençler Salon Türkiye Şampiyonası’nda Düzce kürsüdeki yerini aldı.

Geleneksel Türk Okçuluğunda Düzce rüzgarı
28.03.2022 - 17:01
Haber Merkezi

Türkiye Geleneksel Türk Okçuluk Federasyonu tarafından Edirne'de düzenlenen Yıldızlar ve Gençler Salon Türkiye Şampiyonası sona erdi.

Edirne Spor Salonu'nda 26 ilden 60 takım ve 394 sporcunun katıldığı şampiyonanın ikinci ve son gününde, bireysel ve takım final müsabakaları yapıldı.

Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Okçuluk Antrenörü Gökhan Cengiz eşliğinde şampiyonaya katılan Düzce Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü sporcularından Kevser Nur Dik Yıldız Kızlar Türkiye Şampiyonu oldu. Diğer sporcumuz Ahmet Keskin ise sıralama atışlarında Gençler Salon Türkiye rekoru kırdı.

Sudenaz Biriktir, Kevser Nur Dik ve Beril Zehra Kurttan oluşan Düzce Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü takımı Yıldız Kızlar Türkiye Üçüncüsü olarak şampiyonayı tamamladı.


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız