Düzce Üniversitesi öğrencisi Türkiye şampiyonu oldu

Düzce Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Bölümü 3. sınıf öğrencisi Hatice Kolçak, Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu’nun düzenlediği Ünilig Türkiye Taekwondo Şampiyonası’nda altın madalyanın sahibi oldu.

Düzce Üniversitesi öğrencisi Türkiye şampiyonu oldu
1.04.2022 - 15:44
Haber Merkezi

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi’nin ev sahipliğinde gerçekleştirilen Türkiye Üniversitelerarası Taekwondo Şampiyonası’nda 53 kg’da yarışan Hatice Kolçak, çıktığı müsabakalarda rakiplerine üstünlük kurmayı başardı. Teknik ve mücadele yönünden başarılı bir performans sergileyen Kolçak, Türkiye Şampiyonu oldu.

Düzce Üniversitesi’nden yapılan açıklamada, “Üniversitemize ve ülkemize sağladığı katkılardan dolayı başarılı öğrencimiz Hatice Kolçak’ı tebrik eder, elde ettiği başarılarda kendisinin en büyük destekçisi olan başta ailesi olmak üzere, hocalarına ve antrenörlerine teşekkür eder, başarılı çalışmaların devamını dileriz.” ifadelerine yer verildi.


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız