Düzce'de heyecan yarattı

Düzce’nin tanınmış iş insanlarından Sadık Dik’in ismi Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanlığı seçimleri için kulislerde dile getirilmeye başlandı.

Düzce'de heyecan yarattı
11.04.2022 - 10:24
Özel Haber

Nihat Özdemir’in istifası sonrası boşalan Türkiye Futbol Federasyonu Başkanlığı için birçok isim konuşuluyor. Göksel Gümüşdağ, Ahmet Nur Çebi, Ahmet Ağaoğlu, Hamit Altıntop, Mustafa Denizli gibi isimlerden sonra şimdi de Sadık Dik’in adının da başkan adaylığı için beklenti oluşturması Düzce’de heyecan yarattı. Henüz hiçbir ismin adaylıkla ilgili bir açıklaması olmadı. Sadık Dik’in de kurmaylarıyla gelişmeleri takip ettiği ve önümüzdeki süreçte de başkan adaylığını açıklayacağı gelen haberler arasında...

İş insanı Sadık Dik uzun yıllardır spor dünyasıyla iç içe... Geçmişte Düzcespor başkanlığı yapan Sadık Dik, bir dönem Süper Lig’te mücadele eden Osmanlıspor’un da başkanlığını yapmıştı. Sadık Dik döneminde Osmanlıspor, Türkiye’yi UEFA Avrupa Ligi’nde temsil ederek çok önemli bir başarıya imza atmıştı. Sadık Dik, Osmanlıspor Başkanı olduğu dönem Kulüpler Birliği Vakfı Başkanlığı’na da adaylığını koymuştu.


Editör: C. Sandıkçı