Özlü : Sporun ve sporcunun yanındayız

Düzce Belediyesi Spor Akademisinin Dünya Şampiyonu Milli Sporcusu Sabri Kıroğlu, Brezilya’da düzenlenecek olan İşitme Engelliler Yaz Olimpiyatlarında Türkiye’yi temsil etmeye hazırlanıyor.

Özlü : Sporun ve sporcunun yanındayız
28.04.2022 - 15:15
Haber Merkezi

SPOR AKADEMİSİ SPORCUSU
Avrupa ve Dünya Şampiyonu Milli Sporcu Sabri Kıroğlu, 24. İşitme Engelliler Yaz Olimpiyatlarında Düzce ve Türkiye’yi başarı ile temsil etmek için gece gündüz demeden çalışıyor. Brezilya'da 1-15 Mayıs tarihleri arasından düzenlenecek oyunlarda Kata branşında mücadele edecek olan Düzce Belediyesi Spor Akademisi sporcusu milli karateci Sabri Kıroğlu,  milli takım kampında olimpiyatlara hazırlanıyor. 

SPORUN VE SPORCUNUN YANINDAYIZ
Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, milli karateci Sabri Kıroğlu’nun bugüne kadar elde ettiği derecelerle hem Türkiye’nin hem de Düzce’nin yüzünü güldürdüğünü ifade ederek, “Sporcumuza ve milli takımımıza inanıyoruz. Olimpiyatlara damga vuracaklarından şüphem yok. Düzce Belediyesi olarak sporun ve sporcunun yanında olduğumuzu belirtmek isterim.  Sabri Kıroğlu başta olmak üzere milli takım da mücadele edecek sporcularımıza başarılar diliyorum” dedi.


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız