Düzcespor’a yüklü bağış

Türkseven Şirketler Grubu Onursal Başkanı Ömer Faruk Türkseven, 22 yıl sonra 3. Ligde şampiyon olarak 2. Lige çıkan Düzcespor’un Şıralık Tesisleri’ni ziyaret etti.

Düzcespor’a yüklü bağış
13.05.2022 - 16:16
Haber Merkezi

Kulüp Başkanı Gökhan Kapoğlu ve yönetim kuruluna kutlayan Türkseven, Düzcespor’un her zaman yanında olduklarını vurguladı. “Çorbada bizim de tuzumuz olsun istedik” diyen Türkseven, Düzcespor’a yüklü miktarda bağışta bulundu.

 

“DÜZCESPOR BİZİM MARKAMIZ”

Ömer Faruk Türkseven, “Siz ve ekibinizin çok büyük katkıları ve fedakârlıkları oldu. Tek başına bayrağı salladınız, bizi de Düzce'yi de mutlu ettiniz, gururlandırdınız. Sizin nezdinize ekibinize de teşekkür ediyorum. Düzcespor'umuzun ayakta kalması için şirketlerimiz ve bütün ailemiz her zaman yanınızdayız. Siz Düzce'ye ağabeylik kardeşlik yaptınız, bundan sonra Düzcespor'un başarılarının daha da artması dileğimiz. Düzcespor bizim markamız” dedi. Başkan Kapoğlu'nu tekrar tebrik eden Türkseven, tüm Düzceli iş insanlarını ve kamu kurumlarını Düzcespor’a destek olmaya çağırarak, “Birlik ve beraberlik içinde olursak,  bu bayrağı daha yukarı taşırız”  ifadelerini kullandı.

 

KAPOĞLU’NDAN TÜRKSEVEN’E TEŞEKKÜR

Düzcespor Başkanı Gökhan Kapoğlu ise, bütün Düzce'nin kenetlenmesi ile şampiyonluğun nasip olduğunu belirtirken, aynı şekilde şehrin birlikteliğinin devam etmesiyle, Düzcespor'un 1. Lig'e çıkabileceğini dile getirdi. Kapoğlu, “Bu kulübün gelir getirecek yerlere, birlik beraberliğe ihtiyacı var. Bu saatten sonra kırgınlıkları, küskünlükleri bir kenara bırakacağız, hep birlikte bunun hesabını kitabını yapacağız” diyerek, Ömer Faruk Türkseven'e desteği için teşekkür etti.

Konuşmaların ardından Faruk Türkseven kulübe bağış çekini takdim etti.


Editör: Z. Serap Arslan