Görüşmeler olumlu sonuçlandı

Düzcespor Yönetim Kurulu’nun Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü ile yaptığı görüşmeler olumlu sonuçlandı.Yönetim Kurulu ayrıca Düzcespor’un 20 yıl sonra 2. Lige çıkmasında büyük emeği olan Kulüp Başkanı Gökhan Kapoğlu ve Yönetim Kurulu üyelerinin devam kararı aldığı açıklandı.

Görüşmeler olumlu sonuçlandı
6.07.2022 - 15:25
Haber Merkezi

Düzcespor Yönetim Kurulu, takımın 2022-2023 sezonu için yol haritasını belirlemek amacıyla Belediye Başkanı Faruk Özlü ile bir araya geldi. Görüşme ile ilgili olarak Yönetim Kurulundan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Düzcespor Kulübü Başkanı Gökhan Kapoğlu ve yönetim kurulumuz 4 Temmuz Pazartesi günü Belediye Başkanı Faruk Özlü ile Düzcespor’un geleceği konulu istişare toplantısında bir araya gelmiştir. Görüşme karşılıklı saygı ve anlayış çerçevesinde, oldukça sıcak bir atmosferde gerçekleşmiş olup taraflar gayet açık net anlaşılır ve şeffaf bir şekilde duygu ve düşüncelerini ifade etme imkanı bulmuşlardır. Düzcespor’un geleceğiyle ilgili artısı ve eksisi  tüm seçenekler masaya yatırılmış, büyük bir olgunlukla tartışılmış ve en nihayetinde şehrimizin ve takımımızın lehine ve gelecek adına umut vadeden ortak bir noktada buluşurmuştur. Bu mutabakat çerçevesinde, maddi hususların yanında sayın Faruk Özlü’nün bu zorlu süreçte yanımızda duracağını güçlü bir irade ile beyan etmiş olması bizler için ekstra motivasyon kaynağı olmuş ve hepimizi ziyadesiyle onurlandırmıştır. Düzcespor’un olduğu yerde hedef bitmez.  Bu manada sayın Başkanımızın yanımızda olduğu yerde bizler de geçmişte olduğu gibi Düzcesporumuzu hedeflediği noktalara taşımak adına aynı kararlılık, fedakarlık ve azim ile yolumuza devam edeceğimizi kamuoyuyla paylaşmayı bir borç biliriz ve tüm camiamızdan ve taraftarlarımızdan da inançla kenetlenerek, bizlere güçlü destek vermelerini rica ederiz. Saygılarımızla!”


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız