Düzcespor otobüsü Hatay yolunda

Düzce Cam Düzcespor Genel kaptanı Cemil Tüysüz, Düzcespor otobüsüyle Hatay’a hem erzak hem de kurtarma ekibi götürüyor. Düzcespor otobüsü, dönüş yolunda Düzce’ye gelmek isteyen Düzcelileri de getirecek.

Düzcespor otobüsü Hatay yolunda
7.02.2023 - 16:00
Haber Merkezi
2

Kahramanmaraş’ta yaşanan depremin ardından Düzce, deprem bölgesine akın etti. Tüm Kurum ve kuruluşların yanı sıra Düzce Cam Düzcespor da, depremzedeleri yalnız bırakmıyor.  Düzcespor Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Kapoğlu ve yönetim kurulu üyeleri, depremzedeler için hem maddi hem de manevi desteklerini sürdürüyor.

Genel Kaptan Cemil Tüysüz, Fikret Altundal ve Selim Cicü ile birlikte erzak yükledikleri Düzcespor otobüsüyle Hatay’a gidiyor. Tüysüz, erzakları Hatay’da yetkililere teslim ettikten sonra,  Hatay ve çevre illerden Düzce’ye gelmek isteyen vatandaşlara da ulaşarak otobüsle geri getirecek.


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (2)

 • Hikmet yılmaz
  Hikmet yılmaz
  7.02.2023 18:15

  Allah razı olsun yolunuz açık olsun

 • Atrction
  Atrction
  7.02.2023 16:42

  İnsanımıza yakışan budur... Allah kabul etsin. Amin...

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız