Okçuluk sporcularının aileleriyle toplantı gerçekleştirildi

Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Okçuluk branşı sporcularının aileleriyle toplantı gerçekleştirildi.

Okçuluk sporcularının aileleriyle toplantı gerçekleştirildi
3.03.2023 - 11:44
Haber Merkezi

Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı, Spor Hizmetleri Müdürü Gülay Ercan, Spor Şube Müdürü Altuğ Kuru, Geleneksel Türk Okçuluğu İl Temsilcisi Murat Herem, Okçuluk Antrenörü Gökhan Cengiz, Psikolog Merve Kelleci, Diyetisyen Büşra Çavuşoğlu ve Proje Sorumlusu Sinem Karataş okçuluk branşındaki sporcuların aileleriyle bir araya geldi.

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Konferans Salonu’nda gerçekleşen toplantıda yaklaşık 150 sporcu ve aileleriyle birlikte çeşitli konular masaya yatırıldı. Sporcuların gelişimi noktasında fikir alışverişinde bulunuldu. Sporcu ailelerine psikolog Merve Kelleci sporcu psikolojisi hakkında genel bilgi, diyetisyen Büşra Çavuşoğlu sporcu beslenmesi hakkında genel bilgi ve proje sorumlusu Sinem Karataş tarafından da projeler hakkında genel bilgiler verdi.

Sporcu aileleri ise bu toplantı için memnuniyetlerini dile getirerek çok teşekkür ettiler.


Editör: M. Çatana

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız