Takıma kimin sahip çıkacağı merak konusu

Gökhan Kapoğlu başkanlığındaki Düzce Cam Düzcespor yönetimi istifa etti.

Takıma kimin sahip çıkacağı merak konusu
24.06.2023 - 17:01
Haber Merkezi

Düzcespor’u geçtiğimiz yıl şampiyon yaparak 3. Ligden 2. Lige çıkaran Gökhan Kapoğlu ve yönetimi, yeni sezonda görev almayacaklarını beyan ederek istifa ettiler. Takımın gerekli maddi desteği görmemesi ve 3 sezondur finans yükünün büyük çoğunluğunu yönetimin çekmesi nedeniyle artık yorulduklarını belirten yönetim istifa etti.

Geçtiğimiz yıl sezonu 30 milyon TL bütçe ile kapatan Düzcespor için 2023-2024 sezonunda bütçe 60 milyon TL olarak belirlendi. Yeni sezon bütçesinin yarısına yakınını yönetim kendi çabalarıyla oluştururken, yaklaşık 30 milyonluk açığı kapatamadı. Kalıcı geliri olmayan Düzcespor’da yaşanan maddi sıkıntılar nedeniyle, Gökhan Kapoğlu ve yönetimi bugün gerçekleştirdikleri toplantıda aldıkları karar doğrultusunda istifa ettiler.

Yönetimin istifasının ardından nasıl bir süreç izleneceği, takıma kimin sahip çıkacağı ise şimdilik belirsizliğini koruyor.

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter    
@duzcepostasi1
Facebook:
Düzce Postası
Youtube 
Düzce Postası

                                                  


Editör: K. İlhan

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız