Geleceğin yıldızlarıyla bir araya geldi

Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı, Gsb Spor Okullarını ziyaret ederek sporcularla sohbet etti.

Geleceğin yıldızlarıyla bir araya geldi
14.07.2023 - 17:30
Haber Merkezi

Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Düzce Belediyesi tarafından ortaklaşa düzenlenen Gsb Spor Okullarına 2023 yılında 10 bin çocuk ve genç, yaz okulları spor eğitimlerinden yararlanıyor.

33 branş ve 74 antrenörle açılan yaz spor okullarına kayıtlar yaptırıldı. Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Düzce Belediyesinin ortaklaşa açtığı ücretsiz Gençlik ve Spor Bakanlığı spor okullarına 10 bin çocuk ve genç kayıt yaptırdı. Her sene öğrencilerin yaz tatillerini verimli geçirmelerini sağlamak amacıyla açılan gsb spor okulları eğitimlerine devam ederken kurslara katılan minik sporcular da sporun temelini alıyor.

Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı, çeşitli branşlarda eğitim alan çocuklarımızı ziyaret ederek, geleceğin yıldızlarıyla bir araya geldi.

7-18 yaş arası çocuklar için ücretsiz düzenlenen Yaz Spor Akademisinde, Atletizm, Atıcılık, Badminton, Basketbol, Bilardo, Bisiklet, Bocce, Boks, Cimnastik, Çim Hokeyi, Eskrim, Futbol, Geleneksel Türk Okçuluğu, Güreş, Halter, Hentbol, Halk Oyunları, Judo, Karate, Kick boks, Masa Tenisi, Muay Thai, Okçuluk, Oryantiring, Satranç,Pilates, Tekvando, Tenis, Voleybol, Wushu, Yüzme ve Bedensel Engelliler Okçuluk ile Engelli Yüzme olmak üzere eğitim veriliyor.

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter    
@duzcepostasi1
Facebook:
Düzce Postası
Youtube 
Düzce Postası

                                                  


Editör: K. İlhan

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız