Düzce Üniversitesi’ni ve Düzce’yi temsil ediyor

Düzce Üniversitesi Çin'in Chengdu kentinde düzenlenen 31.Dünya Üniversite Oyunları'nda ülkemizi, Üniversitemizi ve şehrimizi başarıyla temsil ediyor.

Düzce Üniversitesi’ni ve Düzce’yi temsil ediyor
1.08.2023 - 10:34
Haber Merkezi

Eğitim, kültür sanat, Ar-Ge ve inovasyon gibi her alanda çalışmasını yürüten Düzce Üniversitesi, spor alanında da ulusal ve uluslararası alanda başarılarına devam ediyor. Dünya genelinde yoğun bir katılımın olduğu şampiyonada Düzce Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi mezunu ve şuan Düzce Üniversitesi Lisansüstü Eğitim Enstitüsü öğrencisi Mehmet Demirci, Wushu branşında 52 kg. da yarı finale yükselerek, final için iddialı olduğunu gösterdi.

Ayrıca Demirci’nin yanı sıra Düzce Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Selahattin Akpınar da Wushu Milli Takımlar Sorumlusu olarak ülkemiz sporcularının başarılı olması için 31.Dünya Üniversite Oyunları’nda çalışmalarını sürdürüyor.

Üniversiteden yapılan açıklamada; “Düzce Üniversitesi olarak; ülkemizi ve Üniversitemizi temsil eden öğretim üyemiz ve öğrencimiz başta olmak üzere, tüm sporcularımızı tebrik eder, başarılı olmalarını dileriz.” ifadelerine yer verildi.

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter    
@duzcepostasi1
Facebook:
Düzce Postası
Youtube 
Düzce Postası

                                                  


Editör: K. İlhan

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız