Düzcespor'da beklenmeyen gelişme

TFF 2.Lig’de mücadele eden Düzce Cam Düzcespor’da Kayyım Heyeti Başkanı Muzaffer Leblebici ve Kayyım Heyeti Yönetim Kurulu Üyesi Sinan Kadri Karaman görevinden istifa etti.

Düzcespor'da beklenmeyen gelişme
6.11.2023 - 17:11
Güncelleme 6.11.2023 - 17:23
Haber Merkezi

Düzce Cam Düzcespor Kayyım Heyeti Başkanı Muzaffer Leblebici yaptığı yazılı açıklamada, “Her ne kadar Türk Yargısı’nın eli ile görev tevdi edilmişse de gelişen global ekonomik şartlar, iş hayatındaki zaruretler, gurur ile taşıdığımız emaneti teslim etme gerekliliğini doğurmuştur” diyerek Kayyım Heyeti Yönetim Kurulu Üyesi Sinan Kadri Karaman ile birlikte görevlerinden istifa ettiklerini söyledi.

Kayyım Heyeti Başkanı Muzaffer Leblebici ve Kayyım Heyeti Yönetim Kurulu Üyesi Sinan Kadri Karaman tarafından ortak yapılan yazılı açıklama şöyle; “Düzce Spor Kulübü Derneği’nin 12/07/2023 tarihinde yönetimsiz kalması üzerine tarafımıza, Düzce 2.Sulh Hukuk Mahkemesi kararı ile yönetim yetkisi verilmiştir. Görev aldığımızı günden bu yana Düzce Spor’un takım kadrosu oluşturulmuş, lig hazırlıkları yapılmış ve 12 haftadır kendi liginde iddialı ve başarılı maçları geride bırakılmıştır. Bu süreçte transfer peşinatlarının ilk taksitleri ödenmesi, deplasman giderleri karşılanmış olup kulübün çalışanlarına ve futbolcularına maaş ve prim borcu bulunmamaktadır.

Maddi manevi fedakarlıklarımız, sponsorların ve en önemlisi de taraftarların desteği ile düzce Cam Düzce Spor başarılarına yenilerini katmaya devam etmektedir. Bu süreçte Muzaffer Leblebici ve ortağı olduğu şirketlerden 5 milyon, Sinan Kadri Karaman ve ortağı olduğu şirketten 2 milyon 170 bin Lira Düzcespor’a sponsorluk ve bağış ödemesi gerçekleştirilmiştir.

Devam eden süreç içerisinde her ne kadar Türk Yargısı’nın eli ile görev tevdi edilmişse de gelişen global ekonomik şartlar, iş hayatımızdaki zaruretler, gurur ile taşıdığımız emaneti teslim etme gerekliliğini doğurmuştur.

Bu sebeple Düzce 2. Sulh Hukuk Mahkemesi’nin 2023/1454 sayılı kararı ile tarafımıza verilen, Düzce Spor Kulübü Derneği’nin kayyım heyeti görevinden istifa ettiğimizi, mahkeme kararı sebebi ile görevleri devam eden heyetin kıymetli üyelerine başarılar dilediğimizi, emaneti teslim etsek de Düzce Cam Düzce Spor’un taraftarı olmanın haklı gururunu taşıyacağımızı siz değerli basın mensuplarının nezdinde kamuoyuna saygı ile duyururuz.”


Editör: K. İlhan

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız