Düzcespor'da yeni kayyım heyeti oluştu

Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Caner Okan Kaltu’nun geçtiğimiz hafta içerisinde Yeni Kayyım Başkanı olarak ataması yapılarak göreve geldiği günden sonra oluşan Yeni Kayyım Heyeti’nde geçmiş dönemde hem kulüp başkanlığı hemde yöneticilik yapmış isimler yer aldı.

Düzcespor'da yeni kayyım heyeti oluştu
17.11.2023 - 12:31
Güncelleme 17.11.2023 - 15:51
Haber Merkezi

Bu isimler ise şu şekilde açıklandı; Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Caner Okan Kaltu, Düzce İl Emniyet Müdür Yardımcısı İsmail Köse, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Erdoğan Bıyık, İş İnsanı ve Düzcespor Kulübü Eski Başkanı Mehmet Saygun, İş İnsanı ve Fenerbahçe Spor Kulübü Düzce Şube Başkanı Selahattin Kudu, Mali Müşavir Cihat Çelik ve İş İnsanı Mert Cansu Coşkun. 

Yeni Kayyım Heyeti'nin görev dağılımını kendi arasında yaptıktan sonra, Düzcespor Kulübü hakkındaki son çalışmaları ve detaylı bilgilendirmeyi ileriki günlerde yapılması planlanan toplantıda kamuoyuna sunacağı açıklandı. 


Editör: S. Kurt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız