Kış Aylarında İşyerinde Ne Giyilir?

Kış Aylarında İşyerinde Ne Giyilir?
31.12.2019 - 10:16

Kış aylarında hava durumu değişkendir ve kontrol edemezsiniz. Fakat iş kıyafetlerinize karar verebilirsiniz. Sabah don, yağmur ve soğuk rüzgar sadece sizi zor bir teste sokmaz, aynı zamanda iş kıyafetlerinizi de etkiler. Dışarıda çalışan herkes, dayanıklı kış iş giysisi olmanın ne kadar büyük bir fark olduğunu bilir. Özellikle kış aylarında, kıyafetlerin diğer mevsimlerden daha fazla performans göstermesi gerektiği için dayanıklı kış iş elbisesi giymenin ne kadar önemli olduğunu biliyorsunuz. Kötü havalarda, çoğunlukla birden fazla yağmur ceketine ihtiyacınız vardır.

Kış iş kıyafetleri sizi sıcak tutmalı, giymek rahat olmalı ve aynı zamanda fiziksel olarak zor işleriniz varsa nefes alabilir olmalıdır. Buna ek olarak, kış iş giysisi genellikle görünürlüğün iyi olmasını sağlamalıdır, özellikle de sisli havalarda veya kar yağdığında. Birçok meslekte kişisel koruyucu kıyafetler de gereklidir. Giviu ekibi farklı amaçlar için ne tür kış iş kıyafetlerine ihtiyacınız olduğunu biliyor.

Tulum, polar mont, sweatshirtler ve softshell yelek modelleriyle hem hafif hem de yüksek koruyuculuktaki kıyafetleri keşfedin. Su geçirmezlik, sahip olması gereken en önemli ıslak hava ekipmanıdır. Şiddetli fırtınalardan hafif çiseleyen yağmurlara kadar, su geçirmezlerimiz yağmura karşı etkili ancak nefes alabilen bir bariyerdir ve hava durumu size ne olursa olsun tüm gün rahatça çalışmanızı sağlar.

 

Giviu softshell montlar ve yelekler nefes alabilir, su iticidir ve çok düşük sıcaklıklara kadar etkilidir, bu nedenle en soğuk günlerde bile sıcak hissedersiniz. İş kıyafetlerinde kış modelleri beklediğiniz tüm yenilikleri gelecek ve hayal kırıklığına uğratmayacak.

 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız