Çam Üretimleri OSB

Çam Üretimleri OSB
2.04.2021 - 16:03

Yönlendirilmiş levha olarak bilinen osb ürünler, inşaat firmalarının ve yapı sektörünün vazgeçilmezleri arasında yer alırlar. Yüksek yük taşıma kapasitesine sahip olan bu ürünler, kullanıldıkları ortamlara bağlı olarak boyut ve şekil değişikliği yaşanmaması ve tertemiz bitiş görünüm gösteren özelliğe sahiptirler.

İnşaat endüstrisi alanında dekoratif olarak kullanılan bu ürünler, en ideal ahşap malzemeleri olarak bilinirler. Diğer dekoratif malzemelere göre daha ekonomik olan osb ürünler, kullanıcısına oldukça kolay bir kullanım, hızlı uygulama, stoklama ve nakliye kolaylığı ile de çoğu insanın tercihleri arasında yer alırlar.

OSB Kullanım Alanları

Yapı sektöründe sıklıkla tercih edilen osb ürünler, çevre emniyetinin sağlanmasında, ara bölmeler için yapılan duvarlarda, asma kat yapımlarında, zemin yükseltme veya düzeltme gibi işlemlerde, çatı kaplamalarında da osb ürünleri sıklıkla kullanılırlar.

Tüm bu kullanım alanlarının yanı sıra ambalaj kutu yapımlarında, reklam panolarında ve mobilya imalatlarında kullanımı oldukça kolay ve hızlı olan ürünlerdir. Dekoratif osb ürünleri için https://salkimorman.com.tr/osb.htm adresine hızlı ve kolay bir erişim ile giriş sağlayabilirsiniz.