İkinci El Saatler Lüks Saatlerin Adresi

İkinci El Saatler Lüks Saatlerin Adresi
10.05.2021 - 11:01

Markalı ve orijinal saatlerini satmak isteyenler, güvenilir müşteriler aramaya başlamaktadır. Audemars Piguet, Rolex, Cartier, Piaget gibi lüks saat satın alma işlemlerini yaparken, uzmanlarımız, satılmak istenilen saati incelemektedir. Saatin orijinal olduğu belirlendikten sonra satın alma işlemleri yapılmaktadır. Satılmak istenilen saatin orijinalliği uzmanlar tarafından onaylandıktan sonra piyasa fiyatına göre teklif sunuyoruz. Tekliflerimiz, en üst fiyatlardan yapılmaktadır.

Lüks İkinci El Saat Alım- Satım İşlemleri

Rolex, Audemars Piguet, Ulysse Nardin, Cartier, Piaget satmak isteyenler, orijinal saat alan yerleri tespit etmelidir. İkincielsaatler.com üzerinden bu markaların ikinci el saat alımları yapıyoruz. Hizmetlerimizi, ikincielsaatler.com web sitemiz üzerinden müşterilere duyuruyoruz. Bağdat caddesinde bulunan mağazadan satış hizmetleri verilmektedir. İletişim bilgilerimiz üzerinden bizlere ulaşabilir bilgi alabilirsiniz.

Rolex, Audemars Piguet, Ulysse Nardin, Cartier, Piaget saatlerini satmak isteyenler, saatin sertifikasının fotoğrafını bizlere göndererek inceleme yapmamızı sağlayabilirler. Saatlerini internet üzerinden satış yapmak isteyenler, ikincielsaatler.com üzerinden saatlerini, gerçek değerinde satışa çıkartabiliyorlar.

Orijinal Lüks Saatler İkinci El Saatler’de

Orijinal Rolex, Audemars Piguet, Ulysse Nardin, Cartier, Piaget satmak isteyenler, orijinal saatler alıp satan https://ikincielsaatler.com/ ile hemen iletişime geçebilirler. Firma aracılığı ile saatini satmak isteyenler bizlere ulaşarak süreç hakkında detaylı bilgi alabilirler. Orijinal saatini satmak isteyenler şu işlem adımlarını yapmalıdır.

  • Saatin sertifikasının tarih bilgisi gözükecek şekilde olan fotoğrafının tarafımıza iletilmesi,
  • İkinci El Saatler’in, uzmanlarınca incelemelerinin yapılması,
  • Orijinal olduğu tespit edildiğinde, piyasa değerinin müşteriye bildirilmesi ve teklif sunulması,

Bu işlem adımları sonrasında, Audemars Piguet marka orijinal saatler hemen satışa sunulacaktır. Site üzerinden, çok sayıda müşteriye saat bilgileri ulaştırılmaktadır.

Bağdat caddesindeki mağazada ikinci el saat elden getirenlerden, saat işlemi yapılmaktadır. Kargo ile gönderimleri kabul edilmemektedir. İkinci el saat satın almak isteyenlerde, siteden, saatleri inceleyebilir ve mağazalara gerek, belirtilen fiyat üzerinden satın alma işlemlerini yapabilirler.

Her modelin piyasa değeri farklıdır. Satış yapmak isteyenlere, piyasa değerinin en üstünden teklif verilmektedir ve satın alma işlemleri yapılmaktadır.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız