Veri Cloud İle Firmanızı Başarıya Taşıyın

Veri Cloud İle Firmanızı Başarıya Taşıyın
10.05.2021 - 11:08

2012 yılından beri Türkiye’de hizmet veren Veri Cloud, dünyanın bir numaralı kurumsal bulut bilişim şirketi olan Salesforce CRM’nin Türkiye partneridir. Bu şirket Türkiye’de ve dünyada tanınan birçok firmanın büyümesinde önemli etken olmuştur. Coca Cola, Philips gibi büyük şirketler de Salesforce hizmetini kullanıyor.

Salesforce CRM Nedir?

Salesforce müşterilerin markalarınızla veya ürünlerinizle olan ilişkisini en iyi ve doğru şekilde sizlere sunulmasını sağlar. Geliştirdiği yazılımlarla müşterilerle olan ilişkilerinizi yönetir. Firmaların satış, pazarlama, servis ve satış sonrası destek gibi birden fazla alanda etkin olmasına yardımcı olur.

26 yıldır müşterilerine hizmet veren Salesforce yazılım geliştirme mühendisleriyle ve profesyonel müşteri hizmet yetkilileriyle en çok tercih edilen şirkettir. Müşterilerin hangi ürünlere daha fazla ilgi duyduğunu ve en fazla bulundukları pazarlama alanını güncel olarak belirler. Dijital çağın son teknolojilerinden olan yapay zeka teknolojisiyle en doğru verileri sunar.

Veri Cloud İle Daha Fazla Müşteriye Ulaşın

Veri Cloud müşterilerinin Salesforce platformlarından yararlanarak en doğru pazarlama ile satış ve satış sonrası destek almalarını amaçlar. Firmanıza uygun özel projelerin geliştirilmesini sağlayan firma ekibiyle beraber müşterilerini memnun etmeye devam ediyor.

Firma deneyimli admin ve uzman yazılımcılarıyla birlikte her türlü isteğinize karşılık verebilmektedir. Özel istekleriniz doğrultusunda projelerinizle ilgili hızlı bir şekilde analiz yapıp sizlere sunuyor. Analizler sonucunda çok kısa bir sürede projenizi hayata geçiriyor. Ayrıca marketing gibi dış sistemler arasındaki bağlantıyı sağlamak için entegrasyonlar gerekiyor. Bu entegrasyonlar için gerekli olan yazılımları rahatlıkla geliştirebilir.

Müşteri Hacminizi Genişletin

Sağlanan hizmetlerin hepsi aslında müşterilerinizle iletişim kurmanızı sağlıyor. Onların isteklerini görebilir anlayabilirsiniz. Bu istekler doğrultusunda yeni fikirler oluşturabilir, bu fikirlerin hayata geçirilmesiyle beraber daha fazla müşteriye ulaşabilirsiniz. https://veri.cloud/ aslında tam olarak bunu yapmanızı sağlıyor.

Müşterilerinizin istekleri doğrultusunda daha iyi bir hizmet vermek, daha fazla müşteri adayına ulaşmak, daha çok satış gerçekleştirmek ve bununla birlikte çalışanlarınızla verimli bir şekilde çalışmak için Salesforce hizmetini kullanmanızı sağlıyor. Bunların yanı sıra verilerinizi güvende tutabilir ofise gerek duymadan cihazınızdan işlerinizi halledebilirsiniz.

 

 

 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız