Kova Yeni Ayı 1 Şubat

Genel Başlık: Kova Yeni Ayı 1Şubat 1 Şubat’taki yeni ay sağlam ve uzun vadeli başlangıçları getiriyor. Venüs Retro’dan çıktı, Merkür ise tam anlamıyla 5 Şubat’ta düz seyre geçecek ama hala zorlu gezegenler arasında olduğunu unutmayın. Ancak 15 Şubat’tan sonra hayat daha akışkan olacaktır. Bu yeni ayda alınacak yada başlayacak her şey sağlam alt yapısı olan başlangıçlardır ve uzun vadeli olacaktır.

Kova Yeni Ayı 1 Şubat
1.02.2022 - 09:38
Güncelleme 1.02.2022 - 09:42
Özel Haber

KOÇ: Bugün kariyer alanında yolunda gitmeyen bir takım problemlerle karşılaşmanız mümkün. Fakat  Venüs’ün düz harekete geçtiği bu günlerde finans akışı daha kolay olacaktır fakat yazılı anlaşmalar, sözlü ifadelerde hatalar ve unutkanlıklar olabilir, dikkatli olmalısınız.

BOĞA :Eski aşklarınızla bir araya gelip eski günleri yad edebilirsiniz veya uzun yolculuklar yapabilirsiniz. Eğer inançlarınızı sorguluyorsanız bununla ilgili bir takım girişimlerde bulunabilirsiniz. Eğitim öğretim ve yurt dışı konuları gündeminizde.

İKİZLER: Finansal alanda bankalar  ve krediler veya alacak-verecek konularında düzenleme ve akışlar söz konusudur. Gecikmiş alacaklarınız veya ödemeleriniz var ise kolayca halledeceksiniz fakat sözlü ifadelere dikkat.

YENGEÇ: İkili ilişkilerinizde işler yoluna girmeye başlayacak eğer bir aşk ilişkinizde sorunlar yaşadıysanız şimdi düzelme zamanı, yanlış giden bir konunuz varsa tekrar masaya yatırıp gözden geçirmelisiniz.

ASLAN: Sağlam ve uzun vadeli projelere imza atıyorsunuz. Bunlar aynı zamanda güçlü başlangıçlar olacaktır. Sorumluluk almaktan korkmayın.

BAŞAK : Aşk yada çocuklarınızla geçireceğiniz süper bir gün. Sağlık konularınızı ertelememekte fayda var, zaten bilirkişiler hayatınıza mutlaka gelecektir.

TERAZİ: Aşk hayatınız çok aktif, yeni başlangıçlar söz konusu. Spekülatif yatırımlarda bulunabilirsiniz(alım-satım-borsa) fakat Merkür Retro olduğu için çok dikkat etmelisiniz. 5 Şubat’tan sonraya bırakırsanız daha sağlıklı olacağını unutmayın.

AKREP: Ev, aile, yuvanızla alakalı yeni başlangıçlar olabilir, yeni kararlar alabilirsiniz. Bu dönem ev , emlak, arsa alımı yada satışı gerçekleşebilir.

YAY: Yakın çevre, kardeşleriniz, iletişimde olduğunuz herkes ile tatlı, güzel ortamlarda bulunmanız, bir eğitime başlamanız mümkündür. İletişimin çok olacağı bir gün. Sağlam ve uzun vadeli başlangıçlar yapmanız olası.

OĞLAK: Geçmiş olsun Venüs Retro’su bitti  fakat henüz Merkür Retro’su bitmedi. Sizi üzen, yoran, yıpratan ne varsa üstünüzden atmalısınız. Maddi-manevi çok yıprandınız. Şubat’ın 5’ine kadar sabredin .Hayat oyunu sizden yana kullanacak. Yalnız gücünüzü doğru kullanmalısınız. Başkalarına zarar veren enerji kullanırsanız karma yaratmış olursunuz.

KOVA: Hayatınızda uzun vadeli başlangıçlar için sağlam ve köklü kararlar alıyorsunuz. İyi bir dinleyici olmalısınız. Hataları gözden geçirip neyi nerede yanlış yaptığınızı iyi analiz etmelisiniz.5 Şubat’tan sonra her şeye daha rasyonel bakacaksınız.

BALIK: Müthiş bir spiritüellik zamanları, fazla fedakar olmadan önce bir düşünün neyi ne kadar feda edebilirim. Kendinizden fazla ödün vermeden sağlam arkadaşlıkları ve işleri hayatınıza çekebilirsiniz. Jüpiter sizin burcunuzda yada yükseleninizde seyretmeye başladı. Kilo alımlarına dikkat! Jüpiter size bolluk, bereket getirecektir. Hayata en pozitif yerden bakmanızı sağlayacaktır, sosyal statü verecektir fakat aşırılığa kaçmamalısınız. Bebek isteyenler bu yıl hamile kalacaklar desem mümkündür.


Editör: C. Sandıkçı