Kuryemama.com Pet Shop Ürünleri, Yavru Kedi Maması ve Yatakları Kampanya

Kuryemama.com Pet Shop Ürünleri, Yavru Kedi Maması ve Yatakları Kampanya
7.02.2022 - 10:15
Haber Merkezi

Evcil hayvan türlerinin uyuma, beslenme, tuvalet ihtiyacını giderme, oyun oynama gibi günlük yaşamsal ihtiyaçlarını giderebilmesi için üretilen ürün çeşitlerine pet shop ürünleri adı verilir. Yani kısaca evcil hayvanlar için üretilen malzemeler de diyebiliriz. Özellikle eve ve aileye yeni katılan minik bir kedi için ihtiyacınız olan her ürünü; ailenizin yeni üyesinin rahat edebilmesi ve daha çabuk ortama adapte olabilmesi için gerekli olan her şeyi kurye mama sitesinde bulabilirsiniz.

Yavru Kedilerin Ortama Alışma Süreci

İlk kez bir kedi sahipleniyorsanız ve bu kedi minicik yavru bir kedi ise ev ve aile ortamınıza alışabilmesi için birkaç önemli bilgi paylaşacağız. Öncelikle eve dönüş yolculuğunda yavru kedinizi kendi çantasında taşımalısınız. Eve girdikten sonra ise öncelik olarak mama kabı, su kabı ve tuvalet ihtiyacını giderebilmesi için kum kabını kediniz ile birlikte aynı odaya koymalısınız. Ayrıca odanın sessiz de olması gerekir ki yavru kediniz ortama uyum sağlayabilsin. Yavru kediniz için en uygun olan kedi yatakları adı verilen ve yumuşacık olan yataklardır. Kediler için uykunun önemi büyüktür. Bu sebeple pet shop ürünleri arasında yapacağınız alışveriş sırasında en hoşunuza gideni kedinizin yatağını seçmek olacaktır. Kedinizi sessiz bir odaya bıraktıktan sonra onu gözlemleyebilirsiniz. Aynı odaya tırmalama tahtası ve oyuncaklarını da koyarak, onunda yavaş yavaş iletişim kurmaya başlayabilirsiniz.

Yavru Kediler İçin Yaşına ve Ayına Uygun Mamalar Tercih Edin

Yavru kedi mamasıkediler için çok önemli bir konudur. Çünkü özellikle yavru bir kediniz var ise ona yetişkin kedi maması vermemelisiniz. Evcil hayvanlar için normal yemekler önerilmez. Onlara uygun olarak üretilen kedi mamaları tercih etmelisiniz. Yavru kedi mamalarının paketleri üzerinde ay bilgisi bulunur. Örneğin; 0-3 ay gibi bir ibare bulunur. Kedinizin ayına uygun olan mamayı tercih etmelisiniz ki; minik kedinizin başı bağırsakları ile derde girmesin. Yavru kediniz için mama tercihi yapmadan önce veterineri ile görüşme yapmalısınız. Veterineriniz, kediniz için en uygun mama markasını önerecektir. Siz de veterinerinizin önerdiği mama markasına ait olan kedinizin ay grubuna uygun mamayı satın alabilirsiniz.

Yavru Kediler İçin Alışveriş Yaparken Nelere Dikkat Edilmeli?

Ailenizin yeni üyesi olan minicik yavru kediniz için alışveriş yapmayı düşünüyorsanız ilk olarak bir liste yapmalısınız. Çünkü pet shop ürünleri arasında dolaşırken hepsini almak isteyebilirsiniz. Kum kabı, mama kabı, su kabı, tırmalama tahtası, kum kabı için paspas ve kürek, tırnak makası, oyuncaklar, uygun yaş grubu için mamalar, tüylerini taramak için eldiven, yine tüyleri için tarak benzeri yumuşak bir fırça gibi çok sayıda malzeme alabilirsiniz. Yavru kediniz evinize ve kendi eşyalarına sizlerin ılımlı yaklaşımı sayesinde kısa sürede adapte olup, ailenizin bir bireyi kadar çok sevilecek ve değer verilecek bir konuma yükselmiş vaziyete gelir. Ona vereceğiniz sevgi ve şefkat sayesinde sizde daima gülümseyen bir yüz ifadesi bırakır.

Pet Shop Ürünleri Alırken Hangi Siteden Alışveriş Yapabiliriz?

Pet shop ürünleri alırken daima ürünlerin özelliklerini incelemelisiniz. Farklı siteler ile fiyat karşılaştırması yapmalısınız. Fakat tüm bu işlemler ile uğraşmamanız için en uygun site Kurye Mama sitesidir. Kurye Mama sitesi üzerindeki tüm fiyatlarda diğer sitelere oranla yüksek indirimler, kampanyalar ve cazip avantajlar bulunuyor. Kurye Mama sitesinde aradığınız tüm marka mamaları ve tüm pet shop ürünlerini kolaylıkla bulabilirsiniz. Hem uygun fiyat, hem kaliteli ürün, hem de hızlı teslimat sayesinde keyifli bir alışveriş yapmış olursunuz.


Editör: Ç. Diger