Bazı şeylerin tekrarı yoktur

Estetik, güzellik ve ameliyatlar için gökyüzü destekliyor. Önümüzdeki 2 gün çok değerli. Hayatınızda size keyif veren ne varsa onu yapmaya çalışın. Bazı şeylerin tekrarı yoktur.

Bazı şeylerin tekrarı yoktur
9.02.2022 - 16:53
Özel Haber

KOÇ: Maddi konular ve yakın çevrenizle alakalı konular gündeminizde. Yakın akraba veya kardeşlerinizle bir araya gelebilir geleceğinizle alakalı konuları konuşabilirsiniz.

BOĞA:  Fiziksel görünüşünüzle alakalı değişiklikler yapabilir ve görüntünüzle alakalı estetik güzellik konularıyla ilgili görüşmeler yapabileceğiniz bir gün.

İKİZLER: Düşüncelerinizle baş başa kalıp ,tatil yapmak ve ruhunuzu dinlendirmek için olumlu bir gün.

YENGEÇ: Büyük hayat planları yapmanız gereken ve arkadaş çevrenizden olumlu destekler alacağınız bir gündesiniz. Umutlarınız ve dilekleriniz gerçekleşebilir. Uzun zamandır çok olumsuzluk yaşadınız, fikirlerinizi değiştirmeniz lazım.

ASLAN: Kariyere odaklanacağınız bir gün. Hayat sizi yukarılara çıkartmak için önünüze kapılar açıyor, yeter ki siz değişimi kabul edin.

BAŞAK: Yükselen Başaklar kendinizi sıkışmış bir halde bulabilirsiniz fakat geçicidir. Sorumluluklarınızı üstlenip gereğini yaptığınızda hayat da sizi destekleyecek.

TERAZİ: Uzaklardan alacağınız bir haber sizi memnun edecek . Yurtdışı İşleriniz varsa harekete geçebilirsiniz. Aşk konuları kısıtlanmış veya mesafe konmuş olabilir. Anlayış gösterdiğiniz takdirde her şey yoluna girecek.

AKREP: Aile-yuva alanlarında yapmanız gereken bir takım işler olabilir, olumsuzluklar yaşamış olabilirsiniz, bugün biraz daha rahatlayacaksınız. Aile içinde yaşlı bir büyüğünüzle ilgilenmek durumunda kalmış olabilirsiniz.

YAY: İkili ilişkilerde tutkularınızın peşinden gitmek isteyebilirsiniz fakat fazla ısrar ettiğiniz anda üzülen siz olabilirsiniz. Bırakın hayat gelmek istediği gibi gelsin.

OĞLAK: Aşk, para, güzellik her şey sizden yana, kendinizi çok iyi ifade ettiğiniz bir gündesiniz. Herhangi bir operasyon, ameliyat söz konusu ise çok olumlu bir gün.

KOVA: Çocuklarınız veya aşkınızla güzel vakitler geçireceğiniz bir gün. Yaratıcılığınızı, hobilerinizi kullanabilir, yeni şeyler ortaya çıkartabilirsiniz.

BALIK: Jüpiterin ve Neptünün 1. Evinizde olduğunu unutmayın. Kilo almalara dikkat etmelisiniz. Etrafınıza ilham kaynağı olurken kafanızdaki projeleri yavaş yavaş hayata geçiriyorsunuz.


Editör: C. Sandıkçı