Bazı şeylerin tekrarı yoktur

Estetik, güzellik ve ameliyatlar için gökyüzü destekliyor. Önümüzdeki 2 gün çok değerli. Hayatınızda size keyif veren ne varsa onu yapmaya çalışın. Bazı şeylerin tekrarı yoktur.

Bazı şeylerin tekrarı yoktur
9.02.2022 - 16:53
Özel Haber

KOÇ: Maddi konular ve yakın çevrenizle alakalı konular gündeminizde. Yakın akraba veya kardeşlerinizle bir araya gelebilir geleceğinizle alakalı konuları konuşabilirsiniz.

BOĞA:  Fiziksel görünüşünüzle alakalı değişiklikler yapabilir ve görüntünüzle alakalı estetik güzellik konularıyla ilgili görüşmeler yapabileceğiniz bir gün.

İKİZLER: Düşüncelerinizle baş başa kalıp ,tatil yapmak ve ruhunuzu dinlendirmek için olumlu bir gün.

YENGEÇ: Büyük hayat planları yapmanız gereken ve arkadaş çevrenizden olumlu destekler alacağınız bir gündesiniz. Umutlarınız ve dilekleriniz gerçekleşebilir. Uzun zamandır çok olumsuzluk yaşadınız, fikirlerinizi değiştirmeniz lazım.

ASLAN: Kariyere odaklanacağınız bir gün. Hayat sizi yukarılara çıkartmak için önünüze kapılar açıyor, yeter ki siz değişimi kabul edin.

BAŞAK: Yükselen Başaklar kendinizi sıkışmış bir halde bulabilirsiniz fakat geçicidir. Sorumluluklarınızı üstlenip gereğini yaptığınızda hayat da sizi destekleyecek.

TERAZİ: Uzaklardan alacağınız bir haber sizi memnun edecek . Yurtdışı İşleriniz varsa harekete geçebilirsiniz. Aşk konuları kısıtlanmış veya mesafe konmuş olabilir. Anlayış gösterdiğiniz takdirde her şey yoluna girecek.

AKREP: Aile-yuva alanlarında yapmanız gereken bir takım işler olabilir, olumsuzluklar yaşamış olabilirsiniz, bugün biraz daha rahatlayacaksınız. Aile içinde yaşlı bir büyüğünüzle ilgilenmek durumunda kalmış olabilirsiniz.

YAY: İkili ilişkilerde tutkularınızın peşinden gitmek isteyebilirsiniz fakat fazla ısrar ettiğiniz anda üzülen siz olabilirsiniz. Bırakın hayat gelmek istediği gibi gelsin.

OĞLAK: Aşk, para, güzellik her şey sizden yana, kendinizi çok iyi ifade ettiğiniz bir gündesiniz. Herhangi bir operasyon, ameliyat söz konusu ise çok olumlu bir gün.

KOVA: Çocuklarınız veya aşkınızla güzel vakitler geçireceğiniz bir gün. Yaratıcılığınızı, hobilerinizi kullanabilir, yeni şeyler ortaya çıkartabilirsiniz.

BALIK: Jüpiterin ve Neptünün 1. Evinizde olduğunu unutmayın. Kilo almalara dikkat etmelisiniz. Etrafınıza ilham kaynağı olurken kafanızdaki projeleri yavaş yavaş hayata geçiriyorsunuz.


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız