Peşinatsız Ev Almak Artık Hayal Değil

Yatırım yapmak isteyen veya kira ödemek yerine ev sahibi olmak isteyen herkes ev sahibi olmanın hayalini kuruyor olabilir. Ev sahibi olma hayali, peşinatı bulunmayan birisine ne kadar uzak gözükse de aslında o kadar uzak bir hayal değildir.

Peşinatsız Ev Almak Artık Hayal Değil
22.07.2022 - 18:53
Haber Merkezi

Kurulduğu ilk günden bugüne dek insan odaklı çalışmalarını yürüten ve insanları zor durumda bırakmadan yatırım sahibi yapmanın yollarını araştıran Katılımevim, ev sahibi olmak isteyenlerin yanında yer alıyor. Katılımevim gençten yaşlısına, çalışanından emeklisine kadar herkese kapılarını sonuna kadar açan BDDK onaylı bir firmadır.

Ev almak için bankaların kapısını çalan her kişi yüksek faizli geri ödemelere mahkûm olmaktadır. Katılımevim sizi yüksek faizli geri ödemelere maruz bırakmadan, peşinatı olan veya peşinatı olmayan herkesin ev sahibi olabileceğini gösterir. Katılımevim peşinatı olmayan kişilerin ev alabilmesi için tasarruf finansman yöntemleriyle peşinat ödemeden ev sahibi yapar. Peşinat ödeyerek ev sahibi olacak kişilerle peşinatsız ev sahibi olacak kişilerin ödeme şartları arasında fark bulunmaz; Katılımevim için herkes eşittir.

Peşinat Ödemeden Ev Sahibi Olabilirsiniz

0 peşinatla ev sahibi olabilmek kulağa biraz zor gelebilir. Fakat uzun yıllardır sektör içinde kendini kanıtlamış bir marka olan Katılımevim ile bu durum pek de zor değildir. Peşinat ödemeden dilediğiniz eve sahip olabilir, dilerseniz satın alacağınız evi yatırım amaçlı da kullanabilirsiniz. Türkiye’nin dört bir yanından şehir veya ilçe fark etmeksizin ev sahibi olabilirsiniz. Hiç peşinatsız ev sahibi olmanız için Katılımevim’e başvurduğunuzda karşınıza çıkacak olan ödeme yöntemlerinden size uygun olanı seçerek, aylık olarak ödeyebileceğiniz taksit miktarları belirlenir. Katılımevim taksit miktarlarını sizi zora sokmadan ödeyebileceğiniz miktar doğrultusuna ayarlar.

Peşinatsız ev alacak kişiler dosya masrafı, ek ödeme veya ön ödeme gibi herhangi bir ekstra ücret talep edilmeden sadece firma ile anlaşılan miktarda ödeme yapar. Ödeme yapamayacağınız ay ödemenin gecikeceğini bildirmeniz yeterlidir. Böyle durumlarda asla gecikme ücreti talep edilmez.

Katılımevim bünyesinde peşinatsız ve banka kredisiz ev almak isteyenler için tasarruf finansman yöntemleri bulunur. Belirlenen yöntemlerden hangisinin size uygun olup olmadığını öğrenmek için Katılımevim ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Katılımevim’e ulaşıp seçtiğiniz yöntem ile peşinat ödemeden ev sahibi olabilirsiniz. Ayrıca sizin için özel olarak düzenlenen ödeme planı doğrultusunda ödemenizi kolaylıkla yapabilirsiniz.


Editör: Ç. Diger