Sapanca’da nerede kalınır?

Sapanca’da nerede kalınır?
2.12.2022 - 10:13
Güncelleme 2.12.2022 - 10:14
Haber Merkezi

Klasik tatil beldelerinden sıkılanlar için en iyi alternatiflerden birisi kesinlikle Sapanca! Sapanca; Sakarya iline bağlı bir ilçe olmakla beraber İstanbul’a yakınlığı ile dikkat çeker. İnsanlar; İstanbul’dan Sapanca’ya günübirlik olarak gidebilirler.

Sapanca; muhakkak görülmesi gereken yerlerinin yanı sıra konaklama seçenekleri ile de farkını ortaya koyar. Bilhassa Sapanca bungalov evler sayesinde otellere ihtiyaç duymayacaksınız. Bu tür evlerde kaldığınız takdirde otellerin bitmek bilmeyen yemek ve havuz sıralarından, hijyen endişelerinden, tanımadığınız insanlarla tartışma yaşamaktan uzak kalacaksınız.

Sapanca Bungalov Evlerin Özellikleri Nelerdir?

Sapanca bungalov evler; size çok mantıklı bir konaklama seçeneği gibi gelmeyebilir. Fakat, bu tür evlerin özelliklerini öğrendiğiniz takdirde böyle düşündüğünüz için kesinlikle pişman olacaksınız. Her şeyden önce, bu evlerin genellikle ahşaptan imal edildiklerini söyleyebiliriz. Ahşap; sağlık adına en iyi yapı malzemesi olarak bilinir. Ayrıca, bungalov evler; maliyet açısından ciddi bir avantaj teşkil eder. İnsanlar; bu tür evleri satın almayı tercih edebilirler. 2020’li yıllarda olduğumuz şu günlerde sıradan bir otelin gecelik ücreti minimum bin TL’dir. Ancak, bungalov evlerde gecelik 850 ila bin TL arasında konaklayabilirsiniz.

Sapanca bungalov evler; bilhassa bulunduğu yerden çok fazla uzaklaşmak istemeyenler için en doğru seçenektir. Bu tür evlerin bir yerden bir yere taşınacak şekilde inşa edilen versiyonları da mevcuttur. Ayrıca, Sapanca bungalov evler; ne şehir merkezinden uzakta ne de şehrin kalabalığı ile iç içe olacak bir konumda inşa edilmiştir.

Sapanca bungalov evler; farklı özellikleriyle de dikkat çeker. Örneğin, bu tür evler; betonarme yapılara kıyasla çok daha dayanıklıdır. Bir başka deyişle, uzun ömürlü konaklama seçenekleridir. İnsanlar; bilhassa deprem riskini dikkate alarak betonarme yapılar yerine bu tür evlerde kalmayı tercih edebilirler. Bungalov evler; tipik bir otel standart odası ile benzer özelliklere sahiptir. Evin içerisinde yemek yapmaya müsait bir mutfak mevcuttur. İnsanlar; evde kaldıkları süre boyunca yemeklerini kendileri yapabilirler. Buna ek olarak, istedikleri takdirde üç öğün yemeklerini işletme aracılığıyla sipariş edebilirler. Ayrıca, evlerin bünyesinde yatak odası, çocuk odası, balayı odaları ve hatta sigara içilmeyen odalar yer alabilir.

Sapanca Bungalov Ev Fiyatları

Sapanca bungalov evler ile ilgili olarak merak edilen en büyük husus tahmin edebileceğiniz üzere fiyatlar! Ancak, fiyatların farklı faktörlere göre değiştiğini ifade edebiliriz. Her şeyden önce, evin özellikleri dikkate alınır. Havuzlu, jakuzili, bahçe veya deniz manzaralı bir evde kalmak ciddi bir ayrıcalıktır. Bu durum; fiyatlara da yansır. Ayrıca, evlerin genişliği de son derece önemlidir. Dört kişinin kalmasına müsait bir ev ile yalnızca iki kişinin kalabileceği türden bir ev için aynı fiyat istenmez.

Sapanca bungalov ev fiyatları; güncel tarih itibariyle, 850 TL ila beş bin TL arasında farklılık gösterir. Erken rezervasyon veya dönemsel indirimler sayesinde daha uygun fiyat ile de kalınabilir.


Editör: Ç. Diger