Kalıcı Oje Uygulamaları

Kalıcı Oje Uygulamaları
26.12.2022 - 14:57
Haber Merkezi

Tırnak yüzeyinde yapılan kalıcı oje işlemleri uzun süre kullanım sunan en avantajlı işlemlerden biridir. Üstelik kalıcı oje sayesinde sürekli olarak yaşanan tırnak kırılmaları da engellenmektedir. Tırnağın yapısını güçlendiren ve ona estetik görünüm kazandıran kalıcı oje ile beraber son zamanların en güzel ve bakımlı tırnaklarına sahip olmak mümkündür.

Tırnakların tüm köşelerine açıklık kalmayacak şekilde ince fırça tekniği ile uygulanan bu işlem sayesinde tırnaklar uzun süreli dayanıklılık gösteren bu işlemden avantaj sağlamaktadır. Kalıcılık süresi yaklaşık olarak 1 ay kadar devam etmektedir.

İpek Kirpik Uygulamalarının Avantajları Nelerdir?

İpek kirpik son derece estetik duran uygulamaların başında yer almaktadır. Üstelik ipek kirpik işlemleri tamamen kişinin tercih ettiği şekilde yapılmaktadır. Kirpiklerin uzunluk dereceleri ve hacimleri de özel olarak belirlenmektedir.

Son zamanların en sık yaptırılan güzellik uygulamalarından biri ipek kirpiklerdir. Bu sayede verilen ifadeler daha net ve güzel olmaktadır. İpek kirpik çalışmalarında temel esas kirpiklerin her birine özel olarak ipek kirpiğin yerleştirilmesidir. Bu sayesinde canlı bir görünüm oluşurken aynı zamanda bakışlar da net olarak karşı tarafa geçmektedir.

Protez Tırnak Uygulamalarının Herhangi Bir Zararı Var mıdır?

protez tırnak uygulamaları hakkında merak edilen pek çok konu bulunmaktadır. Bunlar arasında tırnağa herhangi bir zarar verip vermeyeceği çok fazla kişi tarafından sorulmaktadır. İşlem öncesinde tırnak yüzeyine uygulanan koruyucu bakım ürünleri tırnağın zarar görmesini engeller ve tırnaklar işlemden hiçbir şekilde zarar görmez.


Editör: Ç. Diger