BBL Hero Hangi Bölgelere Uygulanabilir?

Hepimiz kronolojik yaşımızdan daha genç görünmek istiyoruz. Ama maalesef yaşlanma belirtileri er ya da geç cildimizde beliriyor. Cilt bir noktaya kadar stres, uykusuzluk ve çevre kirliliği gibi faktörlere karşı dirençlidir ancak bir noktadan sonra hepsinin, özellikle de güneşten aldığı hasarın, cilt üstünde yarattığı olumsuz etkileri (çizgiler, kırışıklıklar, lekeler ve elastikiyet kaybı) ortaya çıkacaktır.

BBL Hero Hangi Bölgelere Uygulanabilir?
27.02.2023 - 14:29
Haber Merkezi

BBL (Broad Band Light) yani geniş bant ışık teknolojisi, cilde son derece parlak bir ışığın iletilmesi prensibi üzerine kurulu bir anti-aging sistemidir. Cihazdaki filtreler, ışığın ne kadar derine iletileceğini kontrol edilebiliyor. Ayrıca sistem kahverengi lekelerin ve kılcal damarlardaki hasar ya da bir cilt sorunu olan lekeleri ısıtarak yok etmek için gerekli olan dalga boyunu da seçebiliyor. Kahverengi ve kırmızı hedefler parçalanarak vücudun kendini iyileştirme süreci tarafından yok ediliyor. Bu da cilt tonunu düzenleyerek, pürüzsüz ve duru bir görünüm yaratıyor.

BBL Hero tedavisinde, ciltteki tüm yaşlanma belirtilerinin geri çevirilmesi ile birlikte aynı zamanda her yaşta genç bir cildin keyfini çıkarmanız sağlanmaktadır.

BBL Hero teknolojisinden kimler faydalanabilir?

     Leke problemi olanlar

     Cildindeki elastikiyet kaybından şikayetçi olanlar

     İnce çizgiler ve kırışıklıklara karşı etkili bir tedavi arayanlar

     Daha canlı ve parlak bir cilt isteyenler

     Ciltlerinde kılcal damar problemi olanlar

     Gençliklerini uzun süre korumak isteyenler

     Daha genç görünümlü, pürüzsüz bir vücut isteyenler

BBL Hero sadece yüze mi uygulanır?

BBL Hero tedavisinin en yaygın kullanım alanları, güneş ışığının zararlı etkilerine en çok maruz kalan bölgelerdir. Yüz, boyun, dekolte ve ellerdeki yaşlanma belirtilerini geri çevirmek için etkili bir tedavidir. Vücutta da karın, kollar, sırt gibi yaşlanma belirtilerinin görüldüğü her bölgeye uygulanabilmektedir.

BBL Hero ve medikal estetik hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için https://evrenhelvaci.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.


Editör: Ç. Diger