Arnavutköy İnşaat Projeleri

Arnavutköy inşaat projeleri sayesinde ilçe inanılmaz şekilde büyüyor ve gelişiyor. Bu büyüme ve gelişmenin temelinde inşaat ve gayrimenkul firmalarının verdiği hizmetlerin etkisi oldukça büyüktür. Çağlayan Grup ise Arnavutköy kapsamında yaptığı inşaat projeleri sayesinde ilçenin gelişmesine büyük etki sağlayan şirketlerden ilk sıralarda yerini koruyor. Bu zamana kadar yaptığı ve yapmaya devam ettiği projelerle ilçeye katkısı büyük oranda olmaktadır.

Arnavutköy İnşaat Projeleri
27.02.2023 - 16:45
Haber Merkezi

Arnavutköy inşaat projeleri resmi yapılar, apartmanlar, siteler, özel projeler kapsamında farklı dallara ayrılıyor. Her dal ayrı bir konuya hizmet etse bile amaçlar ortak oluyor. Tek amaç; Arnavutköy’ün daha sonra da İstanbul’un daha gelişmiş bir lokasyon haline gelmesidir. Eğer siz de Arnavutköy’de ikamet etmek istiyorsanız Çağlayan Grup’un projelerine göz atabilirsiniz.

Arnavutköy İnşaat Projeleri Nelerdir?

Arnavutköy inşaat projeleri arasından tercihinizi yaparak lüks, sağlam ve bir o kadar da kullanışlı dairelerde yerinizi alabilirsiniz. Aşağıda sıraladığımız inşaat projelerine bakarak tercihinizi yaparak dairenizi seçmeye başlamak için kolları sıvayabilirsiniz. İşte en dikkat çeken Arnavutköy projeleri ve sizler için sağladığı imkanlar:

·         Arnavutköy inşaat projeleri arasında ilk sırayı Miaport adıyla bilinen projeye vermek istiyoruz. Firma Miaport Arnavutköy Concept ve Comfort olarak iki farklı yapıda projeye imza atmış durumdadır. İlk olarak Concept projesinden söz edeceğiz. 115 metrekare ile 147 metrekare arasında değişen büyüklüğe sahip olan bu daireler en az 1+1, en çok 3+1 şeklinde tasarlanmıştır.

·         Miaport Arnavutköy Comfort projesi ise; Concept projesine nazaran daha geniş daire imkanı isteyenler için seçenek sunmaktadır. 108 metrekare ile 283 metrekare arasında değişen dairelerde 4+1 ev seçeneği yer almaktadır. Durum böyle olunca büyük daire isteyenler için; Comfort daha iyi bir tercih olacaktır. Dairelerin içerisinde akıllı ev sistemleri yer almaktadır. Böylece güvenlik ve rahatlık açısından sizlere ekstra destek sağlamaktadır.

·         Arnavutköy inşaat projeleri arasında ilçenin merkezinde yer alan 4 katlı bir binanın konut projesi de yer almaktadır. Bu proje de binada oturanların daha sağlıklı dairelerde otururken konforlarından ödün vermemeleri için tasarlanmıştır. Çağlayan Grup konut projesiyle de bu sayede ön plana çıkmayı başarmıştır.

Arnavutköy İnşaat Projeleri için Neden Çağlayan Grup?

Çağlayan Grup 50 yılı aşkındır gayrimenkul sektöründe kendisini göstermeyi başaran öncü firmalar arasında yer almaktadır. 50 yılın verdiği deneyim ve her zaman yenilenen yüzüyle inşaatlara adını yazdırmayı başarmıştır. Deneyim ve teknolojinin birleştiği firmadan çıkan projeler ise; daire sahiplerinin yüzlerini güldürmeyi başarmıştır.

Arnavutköy inşaat projeleri sayesinde hem Arnavutköy’e yerleşmek isteyenlere bir çıkar kapısı, hem de ilçe için bir renk katıcı öğe olmayı başarmıştır. Her geçen gün büyüyen firmanın hazırladığı projelerden sizler de bir daire satın alabilirsiniz. Bunun için firmanın iletişim kanallarını kullanarak müşteri hizmetleri yetkilisiyle görüşmeniz yeterlidir. Daha sonra projeler arasından tercihinizi yapabilirsiniz.


Editör: Ç. Diger