“Kahramanlarımıza şükran ve minnetlerimi sunuyorum”

15 Temmuz gününün tarihe altın harflerle yazılmış büyük demokrasi mücadelesi olduğunu belirten İl Müdürü İsa Yazıcı mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Kahramanlarımıza şükran ve minnetlerimi sunuyorum”
15.07.2023 - 13:56
Haber Merkezi

“Bundan 7 yıl önce FETÖ terör örgütü tarafından milli birlik ve beraberliğimizin hedef alındığı 15 Temmuz hain darbe girişiminde, Sayın Cumhurbaşkanımızın çağrısı üzerine meydanlara koşan kadın erkek, genç yaşlı demeden büyük bir cesaret gösteren Milletimiz, büyük bir kahramanlık destanı yazdı. 

Gururla kutladığımız 15 Temmuz gecesinde vatanını savunmak için meydanlarda nöbet tutan 7’den 77’ye tüm vatandaşlarımız, vatan mevzu bahis olduğunda hiç düşünmeden birlik ve beraberlik içerisinde omuz omuza duracağını ve ne pahasına olursa olsun vatanından, bayrağından, hürriyetinden, birlik ve beraberliğinden ödün vermeyeceğini bir kez daha göstermiştir. 

Bugün bizlere düşen en büyük sorumluluk ise, milletimizin ve kahraman güvenlik güçlerimizin hain darbe girişimi karşısında göstermiş olduğu demokrasi zaferini gelecek nesillerimize aktarmaktır. 

Bu duygu ve düşüncelerle 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nde Vatan uğrunda canlarını feda eden kahraman şehitlerimize Allah'tan rahmet, gazilik şerefine erişen kahramanlarımıza şükran ve minnetlerimi sunuyorum.”

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter    
@duzcepostasi1
Facebook:
Düzce Postası
Youtube 
Düzce Postası


Editör: K. İlhan

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız