NakitCoins ile kripto para alım satımı artık çok kolay

31.07.2023 - 12:42
Güncelleme 31.07.2023 - 12:43
Haber Merkezi

Kripto para borsaları, Bitcoin satın al işlemleri için en çok tercih edilen yöntemlerin başında gelmektedir. Bu yöntemle Bitcoin almak için öncelikle bir banka hesabınızın olması ve bu banka hesabınızdaki miktarı ilgili kripto para borsasının banka hesabına iletmeniz gerekmektedir. Daha sonra Bitcoin satın alacağınız kripto para borsasında yer alan şahsi hesabınız ile satın alma işleminin talimatını vermeniz gerekmektedir. Bu talimatı da verdikten sonra kripto para borsasının sizin işleminizi aldığı işlem sırası uyarınca işleminiz gerçekleştirilecektir.

 

Hal böyle olunca Bitcoin satın alma işlemi en hızlı senaryoda bile 3 saate yakın vakit alacaktır. Bu da bir Bitcoin satın almak için zamanı olanlar tarafından tercih edilse bile hızlı nakit ihtiyacı olan kişiler için can sıkıcı olabilir.

 

NakitCoins ile anında Bitcoin alın.

 

İşte bütün bu vakit alan süreçlerden kurtulabilmek ve hızlıca işlem yapma yöntemi olarak NakitCoins’i belirtebiliriz. NakitCoins ile Bitcoin almak hem çok kolay hem de hiçbir ekstra işlem gerektirmiyor. Mevcut kripto para cüzdanınızı ya da NakitCoins uygulaması üzerinden açtığınız kripto cüzdanınıza aldığınız ya da sattığınız kripto miktarlarını doğrudan NakitCoins bürosundan transfer edebilirsiniz. Üstelik bu işlemlerin tamamı için çok uygun ve kripto para borsalarıyla kıyaslandığında çok da makul tek bir komisyon alınmaktadır.

 

NakitCoins, dünyanın dört bir yanında olduğu gibi artık Türkiye’de de hızlı işlem yapılmasına izin veriyor. NakitCoins’in Türkiye’nin halihazırda 4 farklı şehrindeki şubelerinin tamamından anında işlem yapabileceksiniz. Bu şubeler şu şekildedir:

 

·         İstanbul – Gümuşsuyu -> Merkez Şubesi

·         İstanbul – Kapalıçarşı

·         Antalya – Muratpaşa

·         Antalya – Alanya

·         Bursa – Osmangazi

·         Ankara – Çankaya Gaziosmanpaşa Mahallesi

 

NakitCoins’in Türkiye’nin dilediğiniz şehrinden işlem yapılmasına imkan tanıyan işbirliği programı çerçevesinde aşağıda görüldüğü gibi bir döviz bürosu ya da kuyumcu üzerinden de NakitCoins kalitesi ile kripto para alım satım işlemi yapılabilmektedir.

 


Siz de NakitCoins kalitesi ile güvenilir ve hızlı işlem yapmak Bitcoin Türkiye gibi bir ülkenin dört bir yanından beklemeden ve anında Bitcoin alıp satmak istiyorsanız NakitCoins vazgeçilmeziniz olacak.

NakitCoins ile hızlı işlem yapın; Bitcoin’i anında istediğiniz hesaba alın ve satın.


Editör: K. İlhan

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız