Sosyalify Bilgilendirdi: Satın Alınan Takipçilerin Türk ve Gerçek Olmasına Özen Gösterin

Sosyalify Bilgilendirdi: Satın Alınan Takipçilerin Türk ve Gerçek Olmasına Özen Gösterin
14.08.2023 - 10:33
Haber Merkezi

Instagram günümüzde en çok kullanılan sosyal medya platformudur. Tabii ki hem bireysel hem de kurusam her insan burada bir hesabının olmasını istemektedir. Instagram üzerinden insanların geniş bir kesime ulaşması mümkün olmaktadır. Fakat burada büyümek için çok çaba sarf etmek gerekmektedir.

Instagram’da ulaşabileceğiniz insan sayısı çok olduğu gibi rekabette çoktur. Tabii ki bu noktada rekabetten sıyrılmak için mutlaka sosyal medya hizmetlerine başvurmanız gerekmektedir. Hesabınızı kısa bir sürede büyütmek ve rakiplerinizden ayrılmak istediğinizde doğal yöntemler ile takipçi elde etmeniz çok uzun sürmektedir.

Instagram için sunulan takipçi satın alma seçenekleri ile bu süreci çok büyük bir ölçüde kısaltmanız mümkündür. Fakat bu noktada Sosyalify, Instagram’da satın alacağınız takipçilerin Instagram türk takipçi olması önemli uyarısında bulundu. Yani takipçi satın alırken mutlaka takipçilerin hangi ülkenin vatandaşı olduğuna da dikkat etmeniz gerektiği söyledi.

Neden Türk Takipçi Satın Almalıyım?

Instagram algoritması bir hesabı birisine önerirken veya bir gönderiyi bir kişinin keşfet kısmında çıkarırken pek çok kritere bakmaktadır. Bu noktada baktığı kriterlerden birisi de hesabın mevcut takipçileri olmaktadır. Instagram mevcut takipçilerinizin genel özelliği ne ise hesabınızı da benzer özellikteki insanlara önermektedir. Bu noktada eğer takipçilerinizin çoğunluğu Türk ise hesabınızı da Türk kullanıcılara önermektedir. Takipçi satın alırken Türk kullanıcı almanızın önemi de budur.

Aksi halde yabancı takipçiler alırsanız hesabınız tamamen yabancıların önüne çıkacaktır. Bu da beklediğiniz etkiyi alamamanıza neden olacaktır. Özellikle de kurumsal bir hesapsanız ve tamamen Türkiye’de faaliyetlerinizi sürdürüyorsanız bu durumda mutlaka Türk takipçi satın almanız gerekmektedir.

Bu noktada takipçi satın alırken mevcut hedef kitlenizi hedefe almak da kolaylaşmaktadır. Örneğin Instagram üzerinde bir butik sayfası açtıysanız, bu butik üzerinden kadınlara yönelik ürünler satıyorsanız Türk ve kadın takipçi alabilirsiniz. Instagram algoritması sizi takip eden çoğunluğun Türk ve kadın olduğunu anlayacak sayfanızı ve gönderilerinizi de bu kitleye çıkaracaktır.

Bu sayede gönderilerinizin doğru kişilere ulaşmasını sağlayabilir ve potansiyel müşterilerinize daha kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Türk kullanıcılardan oluşacak şekilde hesabınıza takipçi satın al seçimi ile takipçi arttırmaya giderseniz mutlaka bu gibi konulara da dikkat etmelisiniz. Sırf biraz daha ucuz diye yabancı takipçiler satın almamalısınız.


Instagram’da Takipçi Satın Almak Ne İşe Yarar?

Türk takipçi satın almanın önemine yukarıda değindik tabii ki bu noktada takipçi satın almanın da pek çok önemi bulunmaktadır. Instagram’da takipçi satın alarak hesabınızı hızlı bir şekilde büyütmeniz ve sosyal medya faaliyetlerinize yön vermeniz mümkündür. Bu noktada;

       Takipçi sayınızın çok olması Instagram algoritmasını olumlu anlamda etkilemektedir. Instagram algoritması takipçisi çok olan sayfaların gönderilerini daha çok keşfet kısmına çıkarmaktadır.

       Takipçi sayınızın çok olması sayfanıza olan ilginin yüksek görünmesini sağlamaktadır. İnsanlar da ilginin yüksek olduğu sayfaları daha çok takip etmektedir.

       Kurumsal bir sayfa için takipçi sayısının çok olması firmanın ürün ve hizmetlerine olan ilginin de yüksek olduğu izlenimini uyandırmaktadır. Tabii ki bu da markanızın tercih edilme olasılığını artırmaktadır.

       Instagram üzerinde bir butik işletiyorsanız takipçi sayınızın çok olması hem potansiyel müşterilerinize ulaşmanızı kolaylaştıracak hem de insanların size güvenmesini sağlayacaktır. Bu da daha çok satış yapmanız için çok önemlidir.

       Bireysel hesaplarda çok fazla takipçi olması insanların da dikkatini çekmektedir. Diğer insanların da bu hesaplara ilgi duymasını ve takip etmesini sağlamaktadır.

Bu noktada takipçi satın almanın çok fazla faydası bulunmaktadır. Sizler de bu faydalardan yararlanmak isterseniz Sosyalify’ın sunduğu takipçi satın alma paketlerine bakabilirsiniz. Firma sizlere en uygun fiyatla en iyi hizmeti sunmaktadır.

Türk Takipçi Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Türk takipçi satın almak istediğinizde karşınıza birçok firma çıkacaktır. Tabii ki sorunsuz olarak takipçi satın almak için mutlaka iyi bir firmayı tercih etmeniz gerekmektedir. Bu noktada firma seçimi yaparken mutlaka belirli noktalara dikkat etmeniz gerekmektedir. Bu noktalar;

       Firmanın fiyatları mutlaka uygun olmalıdır. Sizlere çok pahalı bir hizmet vermemelidir. Rakiplerine göre avantajlı fiyatlar sunmalıdır.

       Firma mutlaka aldığınız takipçileri hızlı bir şekilde göndermelidir. Bu noktada aldığınız andan itibaren gönderime başlamalıdır. Hızlı bir şekilde de gönderimi tamamlamalıdır.

       Firma sizlere bir sorun ile karşılaşmanız durumunda mutlaka gerekli olan desteği sağlamalıdır. Sizlerin sorunsuz bir hizmet almasını sağlamalıdır.

       Firma hizmeti almadan önce aklınıza bir şey takılması durumunda bunu cevaplamalıdır. Mutlaka sizlere yeterli desteği sunmalıdır.

       Firma güvenilir bir ödeme sağlayıcısı ile çalışmalıdır. Ödeme alt yapısı güvenilir olmalıdır. Sizlerin ödemelerini güvenli bir şekilde almalıdır.

       Firma mutlaka gerçek Türk takipçiler göndermelidir. Bot veya Türk olmayan takipçiler göndermemelidir. Bu noktada mutlaka garanti sunmalıdır.

       Gönderdiği takipçilerin geri gitmeyeceği ve kalıcı olacağı için de garanti vermelidir.

Sosaylify firması tüm bu şartlara uygun olarak https://sosyalify.com üzerinden bir çok sosyal medya platformunda takipçi hizmeti vermektedir. Sizlerin aldığı takipçiden maksimum verimi almasını istemektedir. Sizlerin sorunsuz bir şekilde hizmet almasını sağlamak için gereken özeni göstermektedir.


Editör: K. İlhan

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız