Üzeyir YİĞİT
Üzeyir YİĞİT Gazete: Düzce Postası

Milleti Kandırma Sn. Yunus 

  • 19.06.2023 01:14

Sn. Yunuz gel seninle bir anlaşma yapalım. Sen milleti aldatma gayretlerini az askıya al bende sana her şeyi anlatmak için 15 gün, senelik izin alayım. 

Kendime bu eziyeti yapacağım söz!

Senin gibi benimde merak ettiklerim var. Sende önce bunları izah et ki eşitlenelim. 

Mesela bu kafayı nasıl buluyorsun? Sarhoş Kadir’in ağzını koklayarak bu kadar kafa yapılmaz. Yoksa bir araya gelip birbirinizi dolduruşa mı getiriyorsunuz? 

Bak aslan parçası, sizin partinin ömrünü bilmiyorum ama masanın dışlanmış ve patlamaya en yakın partisi sizsiniz. Düzce teşkilatı neyse genel merkezde aynı. Meral Hanım fırsatını bulsa kaçacak. Kemal Bey kongrede siyasete veda ederse ve şaş kaza CHP’nin başına Ekrem gelirse, muhalefet masası yeniden sertleşecek ve İYİ Parti’ye belki de gerek kalmayacak. 

Yeniden meraklarımı sorayım. 

23 Nisan parkına gidip hiç stres attın mı? Bak yapılan projeler için bir hedef tarih koyarsın personele de bu yönde telkinde bulunursun insanlık halleri işler gecikebilir. İşler aksayabilir Allah bizlerden iş yapma şevkini almasın ve Allah her işe köstek olmak isteyenleriyse yanına alsın!

Zaman kötü Sn Yunus, bak yaptığın işleri inanarak yapıyorsan bize de ki! Bizde tedbir alalım. Yok sanıyorsan ve hakikatin peşindeysen, dedim ya söz sana 15 günümü feda edeceğim. 

Ha birde Sayın Talih Özcan’ı yalnız bırakmayın şehirde yanında dolanın. Gerçi sen seçimlerde zırt pırt Buğra’nın yanına kaçtın durdun adamın yanında kerhen oldun da sonrada ben ithal deyince yanındaymışsın pozu verdin. Yesinler senin siyasi oyunlarını. Yiyorlar da sanırım…

Beni Ankara’dan soruşturmuşsun! Merak ediyorum kime sordun?

Essahtan İstihbarat teşkilatından, ‘personel olup olmadığımı sordunuz mu?’ Bu kaddar saf değilsindir sanırım. Ya da sordukların değildir. Eee ne dediler, onu da merak ettim? 

Hani bir Karadeniz Türküsü var ya, kemençe için denmiş “Eğlencesin eğlence…”

Arkadaş korkmayın, sıradan bildiğiniz basit bir insanım! Derin veya sığ ilişkilerim yok. Orada burada arkadaşlarım, dostlarım, selamlaştıklarım elbette var. Onlarda canlı kanlı insan, yav siz ne kadar meraklısınız arkadaş, birine mana veya derinlik vermeye… 

Yazıdan koptum. 

Şu sosyal medyadan engeli de kaldır korkma yorum yazmam huyum değildir. Birine laf diyeceksem adını, suçunu, kendi mecramdan derim merak etme. 

Ender sende kaşınma

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız