SELÇUK YİRMİBEŞOĞLU VEFAT ETTİ

Düzce Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Selim Yirmibeşoğlu’nun kardeşi Selçuk Yirmibeşoğlu toprağa verildi.

SELÇUK YİRMİBEŞOĞLU VEFAT ETTİ
25.02.2014 - 16:07

 

 

 

Kalp krizi sonucu hayata gözlerini yuman Selçuk Yirmibeşoğlu’nun cenazesi memleketi Giresun’da defnedildi.

 

Düzce Postası gazetesi ailesi olarak merhuma Allah’tan rahmet kederli ailesine ve yakınlarına baş sağlığı dileriz.

�akır �� a�О �6�mcısı Mehmet Danışmaz son olarak Düzce Müftüsü Selami Emen’i makamında ziyaret etti.

 

Müftülük çalışmaları hakkında bilgiler alan Çakır ve Danışmaz, Selami Emen’e çalışmalarında başarılar diledi.

y:[� e О �6","serif"'>İkinci etapta Nisan ayının ilk haftasında Merkez Ticaret Meslek Lisesi, Büro yönetimi alanından 15 öğrencisi 3 öğretmeni ile Litvanya’da “Seyahat Organizasyonu” konusunda eğitim alacaktır.

 

Son olarak 8 öğrenci 2 öğretmenine ek olarak proje ortağı Cumayeri Çok Programlı Lisesinden 7 öğrenci 1 öğretmen ile birlikte Çek Cumhuriyeti’nin başkenti Prag’ta “Vergi” konulu eğitim alacaktır. Her grubun yurt dışında 2 hafta kalacaktır.

Proje hakkında bilgiler veren proje Koordinatörü Radyo-Televizyon Alan Şefi Salim Yılmaz, “Bütün finansmanı Avrupa Birliği Bakanlığı Türk Ulusal Ajansı tarafından hibe yoluyla karşılan ve yaklaşık 86 bin Avro bütçeli Muhasebe ve Büro Yönetimi Alanında Yenilikçi Yaklaşımlar adlı projemiz ile öğrencilerimiz, alacakları eğitimin yanında yabancı dilde pratik yapma ve kültürel etkileşim imkanı bulacaklardır. Ayrıca projede katılımcı olarak yer alan bütün öğrencilerimiz uluslar arası geçerliliği olan mesleki yeterlilik sertifikası EUROPASS sahibi olacaklar ve bu sertifika öğrencilerimize mezuniyetleri sonrasında işe yerleşmede diploma eki olarak çok önemli katkılar sağlayacaktır” diyerek projenin önemini ifade etti.

e�� miО �6let sarayına kadar kurumların kadınlara verdiği hizmetlerde kadınlara yaklaşımı, hizmet kalitesi tartışılacak.