Perihan Tulan vefat etti

Hayırsever Perihan Tulan hayatını kaybetti.

Perihan Tulan vefat etti
17.01.2021 - 15:30

Kendisini eğitime ve çocuklara adayan, Gürcüçiftlik Köyü’ne kendi adıyla 12 derslikli bir ilköğretim okulu kazandıran Perihan Tulan vefat etti. Merhumenin cenazesi, İstanbul Topkapı Kozlu Mezarlığı’na defnedildi.

Gürcüçiftlik Köyü, eski muhtarı Aydın Dursun, vefat haberi üzerine yaptığı paylaşımda, “Muhtarlık yaptığım dönemde 2007 yılında hayatımın en hayırsever ve yardımsever hanımefendisi olarak tanıdığım kendini eğitime ve çocuklara adayan köyümüze İlköğretim Okulunu kazandıran sevgili Perihan Tulan annemizi kaybettiğimizi derin bir üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayım. Kendi deyimi ile tüm çocuklarının (öğrencilerinin) ve eğitim camiamızın başı sağ olsun. Sevgili eğitimciler ve öğrenciler sağlığında eğitim durumlarınızı yakından takip eden pek muhterem Perihan Tulan annemizin tüm gayreti ve vasiyeti vatanına milletine bağlı başarılı nesiller yetişmesi olmuştur. Rahmet ve minnetle yad ediyor yakınlarına sabırlar diliyoruz” ifadelerini kullandı.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Ahmet Destereci - BOLU
    Ahmet Destereci - BOLU
    17.01.2021 21:16

    Mekânı Cennet olsun. Geride kalanlarına, yakınlarına ve tüm sevenlerine sabırlar dilerim.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız