Cenazeleri bugün toprağa verilecek

Faruk Hun, Rauf Yıldırım, Müzeyyen Tekbaş, Mehmet Gökçe ve Fatma Şeker hayatını kaybetti.

Cenazeleri bugün toprağa verilecek
27.09.2023 - 11:35
Haber Merkezi

Faruk Hun’un cenazesi 27 Eylül 2023 Çarşamba günü ikindi namazına müteakip Şehitlik Camiinde kılınacak cenaze namazından sonra Şehir Mezarlığına defnedilecektir.

Terzialiler Mahallesi’nden Rauf Yıldırım’ın cenazesi 27 Eylül 2023 Çarşamba günü öğlen Konuralp Merkez Camiinde kılınacak cenaze namazından sonra Konuralp Merkez Mezarlığına defnedilecek.

Aziziye Mahallesi’nden Müzeyyen Tekbaş’ın cenazesi 27 Eylül 2023 Çarşamba günü 12:00’de evinde helallik alındıktan sonra öğlen Aziziye Camiinde kılınacak cenaze namazından sonra Aziziye Mezarlığına defnedilecek.

Şerefiye Mahallesi’nden Mehmet Gökçe 27 Eylül 2023 Çarşamba günü 11:30’da adresten helallik alındıktan sonra öğlen Cedidiye Camiinde kılınacak cenaze namazından sonra Şehir Mezarlığına defnedilecek.

Fevzi Çakmak Mahallesi’nden Fatma Şeker 27 Eylül 2023 Çarşamba günü 11:30’da evinde helallik alındıktan sonra öğlen Fevzi Çakmak Camiinde kılınacak cenaze namazından sonra Şehir Mezarlığına defnedilecek.

Allah rahmet eylesin.

 

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter    
@duzcepostasi1
Facebook:
Düzce Postası
Youtube 
Düzce Postası


Editör: E. Kaan Dursun

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız