6 Mayıs Günlük Burç Yorumları

Evet hareketlenmeler var. Göksel kombinasyonlar özelliklerde öğleden sonra piyasalarda hareketlenme veriyor. Dünya genelinde sıra dışı oluşumlara, olmaz dediğiniz akıl almaz gelişmelere hazırlıklı olmalısınız.

6 Mayıs Günlük Burç Yorumları
6.05.2022 - 10:00
Haber Merkezi

KOÇ: Sevgili yükselen koçlar Venüs 1. Evinizde, size güzellikler ve maddi kazanımlar getiriyor. Dolayısıyla ailenizle de uyum içindesiniz.

BOĞA: Sevgili yükselen boğalar yakın çevrenizde sıra dışılığınız konuşuluyor. Fiziksel değişimlere uğradıysanız, normal olarak parmakla gösteriliyorsunuz.

İKİZLER: Maddi konularda iletişim halindesiniz, kredi başvurularınız varsa olumlu sonuçlar alabilirsiniz.

YENGEÇ: Hayatınızda bir takım disiplinli kararlar alabilirsiniz, iletişimlerinize dikkat etmelisiniz.

ASLAN: Sevgili yükselen aslanlar kariyer hayatınızdaki ani yer değişiklikleri var,hangi yöne gideceğinize karar veremeyebilirsiniz. Kafanız karışık.

BAŞAK: Sevgili yükselen başaklar arkadaş çevreniz ve ortaklık teklifleriniz gündemde, eski ortaklarınızdan veya evlilik de olabilir, ayrılabilir ya da yeni iş anlaşmaları ayağınıza gelebilir.

TERAZİ: Maddi konularda kazanımlar var, bu bir aşk da olabilir. Sonuç itibariyle ikili anlaşmalarda kazançlı teklifler gelebilir fırsatları kaçırmamalısınız.

AKREP : Sevgili yükselen akrepler göksel kombinasyonlar size çok uyumlu açılar gönderiyor, harekete geçmeniz gereken bir gün.

 YAY: Sevgili yükselen yaylar vergi borcu , alacak verecek, krediler gündemde.

OĞLAK: Sevgili yükselen oğlaklar sıra dışı yaratıcılığınızı ön planda tutarak ikili görüşmeler yapabilirsiniz.

KOVA: Sevgili yükselen kovalar günlük iş veya çalışanlarınızla alakalı resmî kurumlarda bir takım işlerle ilgilenmeni gerekebilir.

 BALIK: Sevgili balıklar varsa çocuklarınızla alakalı eğitim konuları gündemde, eğer siz bir öğrenciyseniz eğitim başvurularından haberler alabilirsiniz.


Editör: Z. Serap Arslan

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 26.05.2022

E-Gazete Arşivi

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız