4 Temmuz Günlük Burç Yorumları

Nereye gidiyor bu dünya, derseniz, yüzyıllardır insanoğlu aynı şeyi sorup durdu? Bu dünyadan kimler geldi kimler geçti. İnsanoğlu doğdu, büyüdü, misyonunu gerçekleştirdi ve öldü. Dünya hala yerinde, yenilenerek devam ediyor. Kim neden böyle, bu neden bunları yapıyor deyip durmak yerine hayatınızı olması gerektiği gibi yaşamak ve yapmanız gerekenden başkasını yapmamak en doğru karar diye düşünüyorum.

4 Temmuz Günlük Burç Yorumları
4.07.2022 - 09:38
Haber Merkezi

Astrolojide doğum anınızdaki gezegen yerleşimleri sizin ne kadar, hangi alanlarda çaba gösterebileceğinizi gösteriyor. Sorumluluk alanlarınız, sevdiğiniz hoşlandığınız, duygularınız neler bunları öğrenmek mümkün. O yüzden herkesin çabası kendine has ilahi planda işliyor. Yargı sadece Allah’a mahsustur yani bu evreni inşa eden yüce yaratıcıya…. Sevgiler

KOÇ: Kişisel yetenek alanlarınız  ve aşk hayatınızla ilgili dönüşümler yaşıyorsunuz, hayallerinize güvenin.

BOĞA: Yaşadığınız alanlara para harcayabilirsiniz. Hayatınızın her alanında yenilik yapma isteği artıyor.

İKİZLER: Parayı hayatınıza çekiyorsunuz. Ay boyunca güzellik, yakışıklılık üstünüzden eksik olmayacak.

YENGEÇ: Etrafınız çok kalabalık, geçmiş ve gelecek arasında körü oluşturuyorsunuz ve geleceğe gitmek için Özgür iradenize güvenmeli buna göre adımlar atmalısınız.

ASLAN: Duygularınız ön planda, içinize sinmeyen hiçbir şeyi yapmak istemiyorsunuz

BAŞAK: İçsel huzur arayışı içindesiniz fakat huzursuzluklarınız da var.

TERAZİ: arkadaş çevrenizde dayanışma içindesiniz, kulüpler, dernekler veya kadınların olduğu gruplara katılabilir, sosyal faaliyetlerde bulunabilirsiniz.

AKREP : Kariyer alanlarınızda olan huzursuz tutumlar olabilir, fakat iyi kazançlarda sağlayabilir.

 YAY: Deniz aşırı seyahatler size huzur verebilir, ikili ilişkilerde uyumu yakalayabilir eğlenebilirsiniz.

OĞLAK:  Maddi sıkıntılar çekiyorsanız, ikili ilişkilerden bir nebze olsun gelir elde etme şansınız var.

KOVA: Satürn’ün kovada gerilemeye başlaması sizi yapamadığınız her şeyi yaptırmak üzere hareket ediyor, ikili ilişkilerinizi tekrar düzenlemelisiniz

 BALIK: Yakın çevrenizde oluşan köklü değişimler, yenilikler sizi sarsmış olabilir. Bugün kendinizi rutin işlerle meşgul edebilirsiniz.


Editör: Z. Serap Arslan

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız